Zen Diamond’la hayaline dokun

Zen Diamond sizi, hayallerinize dokunacağınız bir gün yaşamaya davet ediyor.

 

 

Zen Diamond’la hayaline dokun
Yayın Tarihi: 10.06.2010 00:00:00

Pırlantanın yalnızca “bir lüks objesi” değil, daha ulaşabilir bir ışıltı olması gerektiğine inanan ZEN Diamond, bu haftasonu pırlantanın kapılarını size sonuna kadar açıyor.

Bağdat Caddesi Mağazası gelin, stil danışmanları eşliğinde takın, takıştırın, eğlenin


Bu haftasonu, ister o günü paylaşmak istediğiniz kişi ile birlikte, ister yalnızca hayallerinizle birlikte ZEN Diamond Bağdat Caddesi Mağazası gelin, stil danışmanları eşliğinde takın, takıştırın, eğlenin.
Sezonun trendlerini imaj danışmanlarından dinleyebileceğiniz bu keyifli günde; vücut tipinize, renginize en çok uyan modelleri keşfedecek, pırlanta ile ilgili bilmek istediklerinizi sorup öğrenebileceksiniz.
Dilediğiniz mücevherlerle All Dergisi`nin objektifinin karşısına geçip poz vererek neşeli saatler geçireceğiniz bu etkinlik sonrasında, o güne özel küçük anınızı almayı unutmayın! Ayrılırken, hayalinizde kimin stilinde görünmek istediğinizi yazıp bırakırsanız, belki de daha sonra çekimi yapılacak hayal sizinki olabilir. Kendinizi bir anda hayalinizdeki stilde giyinmiş olarak All Dergisi’nin yeni sayısını süslerken görebilirsiniz.
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X