ZAYN x ARNETTE Bölüm 2 Oyuna Hazır: Karşınızda RETRO-TOWN

 

 

ZAYN x ARNETTE Bölüm 2 Oyuna Hazır: Karşınızda RETRO-TOWN
Yayın Tarihi: 18.01.2022 00:54:00

Büyük başarı yakalayan ZAYN x ARNETTE ortak çalışmasının oyun efsanelerinin görünümünü yansıtacak şekilde tasarlanan ikinci bölümü, sanatçının yaratıcı vizyonunu yeni bir boyuta taşıyor. Ütopya ile gelecek arasında bir yerde duran bu seride ZAYN, eski zamanların video oyunlarına duyduğu tutkuyu keşfediyor ve bu oyun içinde oyunun ikinci seviyesini dört enerjik gözlük stiliyle oynuyor. 

“Bana göre, RETRO-TOWN görünümleri çok hoş.” diyor ZAYN. “Oyun oynamayı hep sevmişimdir, o yüzden ARNETTE ile tasarladığımız koleksiyona bu tasarım unsurlarını ve estetik unsurları eklemeyi çok istiyordum. DAKEN’in görünümü hoşuma gidiyor; modern ile eski zamanların enerjisini bir araya getiriyor.” dedi.

Epik çizgi romanlarda ve kült filmlerde boy göstermiş efsane karakterlerin adını taşıyan bu ifade gücü yüksek formlar ve cinsiyet ayrımı yapmayan profiller, bahsi geçen enerjinin de ötesine geçen tonlarla bizi alternatif bir gerçeklikte yolculuğa çıkarıyor. Ayrıca yapılarındaki sürdürülebilir biyo-asetatlar ve biyolenslerle çevreye duyarlı moda öncüleri için orijinal stil sunuyorlar. 

Bir parça 90’lar nostaljisi, bolca da çağdaş bir duruş sergileyen kampanya da çerçevelerin kendisi kadar eğlenceli, pozitif ve beklenmedik karakterde. Sunset Bulvarı’ndan çok ekranlı oyun odasının neon ışıklarına doğru ilerleyen ZAYN, vaporwave görsellerini ve grafiti sanatını yepyeni görünümlere dönüştürüyor. Özel çerçevelerinin, lensteki grafik Z simgesinin veya çerçevedeki logoların tasarımını canlandıran bozuk pikselli renk blokları ve lumo katmanlarıyla ZAYN x ARNETTE saplar ve özel ambalaj, bu koleksiyona özgün bir kimlik kazandırıyor. 

ZAYN X ARNETTE Level 02 için istikamet Retro-Town; siz oyun için hazır mısınız?
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X