Zararlı Güneş Işınlarından, Yüzünüzü HiPP Babysanft Yüz Güneş Kremi İle Koruyun

HiPP Babysanft Yüz için Güneş Kremi, içeriğindeki özel filtreler sayesinde cildinizi korurken, organik badem yağı sayesinde cildinizi nemlendiriyor.

 

 

Zararlı Güneş Işınlarından, Yüzünüzü HiPP Babysanft Yüz Güneş Kremi İle Koruyun
Yayın Tarihi: 1.07.2020 13:24:00
‘’Yok konsepti” ile hazırlanan HiPP Babysanft Yüz için Güneş Kremi  alerji yaratabilecek veya cilde zarar verebilecek hiçbir madde bulunmaz. İçeriğindeki malzemeler “mümkün olduğunca az, gerektiği kadar çok” felsefesine göre formülize edilmiştir.

Oktokrilen, nanopartikül, paraben, PEG(Poli Etilen glikol)mineral yağ, esansiyel yağ, parfüm içermez.
HiPP Babysanft Yüz için Güneş Kremi  , cilde rahat bir şekilde sürülür, beyaz tabaka bırakmaz, cilt tarafından kolay tolere edilir. Ultra hassas olup, suya dayanıklıdır.

HiPP Babysanft Yüz için Güneş Kremi  Güneş Kremleri, organik badem özü içerir. Organik badem özü, kontrollü organik olarak elde edilen olgun bademlerden sağlanmaktadır ve içeriğinden dolayı en yüksek kaliteye sahip cilt bakım ürünlerinden birisidir. Cildin yenilenmesinde ve korunmasında özellikle yararlı olan doymamış yağ asitleri açısından oldukça zengindir. Organik badem özü özellikle hassas ve kuru ciltler tarafından iyi tolere edilir ve bebek cilt bakımında tercih sebebidir.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ANNE VE ÇOCUK HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X