YÜZ GENÇLİĞİMİZİ KORUMADA YENİ DÖNEM: “FACE UP”

Yeni nesil fizyoterapi alanında başarılara vebirbirinden önemli yeniliklere imza atan fizyoterapist Melda Ertürk, özel olarak geliştirdiği Face Up’ın müjdesini vererek, güzellik dünyasına da yepyeni bir boyut kazandırıyor.

 

 

YÜZ GENÇLİĞİMİZİ KORUMADA  YENİ DÖNEM:  “FACE UP”
Yayın Tarihi: 22.10.2021 15:56:00

Yüz güzelliği söz konusu olduğunda, insanlar bu yönde neler yapabileceklerini araştırıp, sosyal medya da dahil her kanaldan, son gelişmeleri yakından takip ediyor ve özellikle doğal yöntemlere ilgi duyarak, en etkili çözümleri hızla radarlarına alıyorlar. Yeni nesil fizyoterapi konusundaki başarılarıyla adından söz ettiren Bodytera’nın kurucusu fizyoterapist Melda Ertürk, şimdi bu yönde arayışları olan ve yüz güzelliğini korumaya, arttırmaya özen gösteren herkesin ilgisini çeken, derhal tam başarıyla sonuç veren, doğal yöntemlerle yüz gençliğini korumanın sıfır riskli formülü olan, kendi geliştirdiği Face Up metodu ile adından söz ettiriyor.

 

Birçok bakım kremi ve serum kullanıyoruz ancak tüm bunlar yer çekimi kanununa karşı gelmeye yeterli gelmiyor. Face Up ile doğal bir şekilde yüzünüzü geliştirmeniz, genç ve diri tutmanız mümkün! Face Up iğnesiz ve kimyasal olmadan, daha sıkı ve genç bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X