Yeni Yılda Sevdiklerinizi Ve Kendinizi Lüks Cilt Bakım Setleriyle Şımartın

Bilimin ve lüksün bir araya geldiği özel içerikleriyle güzellik tutkunlarının vazgeçilmez markası haline gelen Christian Breton, avantajlı setleriyle yılbaşı hediye alternatifleri içerisinde kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

 

 

Yeni Yılda Sevdiklerinizi Ve Kendinizi Lüks Cilt Bakım Setleriyle Şımartın
Yayın Tarihi: 12.11.2021 16:03:00

Her ürünüyle güzellik tutkunlarına memnuniyet dolu deneyimler sunan marka, patentli içerikleriyle öne çıkıyor. Temel bir antiaging bakan sunan De Luxe Gold Serisi avantajlı fiyatlarıyla daha genç ve aydınlık görünüm vaad ediyor.
 

Bilimin ve lüksün bir araya geldiği ikonik Altın ve Havyar Özlü Krem (De Luxe Gold Krem) ile hediye edilen Altın ve Havyar Özlü Göz Kremi ( Precious Gold Eye Cream) lüks bir birliktelik içinde GOLD CAVIAR Kofre Setinde bir araya geliyor.

 

Işıltılı yapısı ile ciltte parlak ve sağlıklı bir bitiş sunan Altın ve Havyar Özlü De Luxe Serum (De Luxe Gold Serum) ile hediye edilen Altın ve Havyar Özlü Göz Kremi(Precious Gold Eye Cream) lüks bir cilt bakım deneyimi sunuyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X