Yeni Trend Alarmı: “Pınar Altuğ X Papary” Güneş Gözlükleri

Türkiye’nin önde gelen gözlük markası Papary, Pınar Altuğ Atacan ile yarattığı benzersiz koleksiyonunda, her stile uygun, zamansız ve benzersiz güneş gözlükleri sunuyor.

 

 

Yeni Trend Alarmı:  “Pınar Altuğ X Papary” Güneş Gözlükleri
Yayın Tarihi: 23.04.2021 16:12:00
Modellerinin her biri el işçiliği ile İtalya’da üretilen ve sezon trendlerine yön veren ünlü Türk gözlük markası Papary, Pınar Altuğ Atacan’dan aldığı ilhamla benzersiz bir güneş gözlüğü koleksiyonu yarattı; Pınar Altuğ x Papary
 
Pınar Altuğ Atacan’ın Papary’de en sevdiği model üzerinden İtalya’da özel olarak üretilen Pınar Altuğ x Papary güneş gözlüğü koleksiyonunda, yazın enerjisini resmeden bordo, turuncu, pembe ve mavinin yanı sıra zamansız siyah, kahve, gri olmak üzere toplam 8 farklı renk bulunuyor. Özel anatomik tasarımı ile her yüz yapısına kusursuz bir şekilde uyum sağlayan Pınar Altuğ x Papary güneş gözlüklerinin bazı modellerinde kendini gösteren leopar desenleri de hayranlık uyandırıyor.
 
Cilt dostu 1. sınıf asetat kullanılarak üretilen, oldukça dayanıklı ve bir o kadar da hafif, kemik çerçeveli Pınar Altuğ x Papary güneş gözlüğü koleksiyonu, göz sağlığını UV100 ve UV400 ışınlarından maksimum koruyan antrefleks camlara sahip. Sınırlı sayıda üretilen limited edition Pınar Altuğ x Papary güneş gözlüğü koleksiyonuna Lazer Optik’in tüm yetkili satış noktalarından ve Mutlu Mikrop mağazasından ulaşabilirsiniz.
 
https://papary.com.tr/
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X