Yeni Süper Gücün: Flormar Hero Volume & Curl Mascara

Sadece kahramanların mı süper gücü olur? Flormar Hero Mascara’n varsa senin de süper gücün olur! Flormar Hero Volume & Curl Mascara, farklı boyutlardaki partikül yapısı ve Flormar’a özel geliştirilen süpersoft fiber fırçasıyla; kısa, uzun, seyrek, gür, tüm kirpiklere dipten uca süper hacim, süper kıvrım sağlıyor.

 

 

Yeni Süper Gücün: Flormar Hero Volume & Curl Mascara
Yayın Tarihi: 8.10.2021 17:33:00
Flormar’ın yeni kahramanı ve makyaj severlerin YENİ SÜPER GÜCÜ, Flormar Hero Volume & Curl Mascara, kirpikleri kavrayan, kökten uca saran süpersoft fiber fırçası sayesinde; kısa, uzun, seyrek, gür tüm kirpiklerde süper hacim ve kıvrım etkisi yaratıyor.
 
 
 
Her bir kirpiğe ulaşan, homojen dağılım sağlayan ve Flormar’a özel geliştirilen kum saati formundaki süpersoft fiber fırçası ve farklı boyutlardaki partikül yapısı ve ağırlık hissi oluşturmayan formülü ile Flormar Hero Volume & Curl Mascara, kirpiklerinize uzun ömürlü bir dolgunluk, hacim ve kıvrıklık kazandırarak aradığınız etkiyi yaratıyor.

Paraben, silikon ve parfüm içermeyen Flormar Hero Volume & Curl Mascara, içeriğinde bulunan E vitamini ile kirpikleri güçlendirmeye yardımcı olurken aynı zamanda uygulama kolaylığı da sağlıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X