Yeni NESFIT® Ruby ile Güne Besleyici Bir Başlangıç Yapın

Güne besleyici bir başlangıç için yeterli ve dengeli kahvaltının parçası NESFIT®, yeni NESFIT® Ruby Çikolatalı Kahvaltılık Gevrek ile herkesi Ruby çikolatalı gevrek deneyimini yaşamaya davet ediyor!

 

 

Yeni NESFIT® Ruby ile Güne Besleyici Bir Başlangıç Yapın
Yayın Tarihi: 15.12.2020 11:20:00
NESFIT®, ürün portföyünü yeni lezzetlerle genişletiyor. NESFIT®’in güne besleyici bir başlangıç yapmak isteyenlere sunduğu NESFIT® Ruby Çikolatalı Kahvaltılık Gevrek, ruby çikolatanın lezzetini NESFIT® Kahvaltılık Gevrek’in besleyici içeriğiyle birleştiriyor.

İçinde yulaf ve b vitaminleri bulunan tam tahıllı NESFIT® Ruby Çikolatalı Kahvaltılık Gevrek, iyi ve dengeli beslenmenin aynı zamanda lezzetli olabileceğini gösteriyor. Sınırlı sayıda üretilen ve NESFIT® tutkunlarıyla buluşmak için raflarda yerini alan NESFIT® Ruby Çikolatalı Kahvaltılık Gevrek, NESFIT® Kahvaltılık Gevrekler ile Ruby çikolatasının lezzetli ve eşsiz uyumunu sunuyor.

Tüketiciler pembe kurdeleye destek paketleriyle projeye destek oluyor
Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında NESFIT’in özel paketleriyle kadınlar, meme sağlığı konusunda bilinçleniyor! “Pembe Kurdele” hareketi kapsamında Türkiye’de 7 yıldır meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek için çalışmalar yürüten ve kadınların hayatında önemli değişimler yaratmayı hedefleyen NESFIT ve MEMEDER “Kontrol Sende” projesiyle bu yıl 10.000 kadına ulaşmayı amaçlıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X