Yeni Bir Aksesuar Ailesi: Dior Caro

İkonik Dior Caro çanta, Maria Grazia Chiuri tarafından tasarlanan yeni bir aksesuar serisine ilham oluyor.

 

 

Yeni Bir Aksesuar Ailesi: Dior Caro
Yayın Tarihi: 23.03.2021 12:56:00
Başlı başına bir moda tavrının ifadesi, ikonik Dior Caro çanta, Maria Grazia Chiuri tarafından tasarlanan yeni bir aksesuar serisine ilham oluyor. “Cannage” detaylı deriye sahip bu arzu nesneleri, yan bölümlerindeki halka sayesinde, klasik ya da çift taraflı kullanım alternatifleriyle Maison’un kişiselleştirme elementine dönüşen çanta askılarına kolaylıkla takılabiliyor. “CD” baş harfleri; hem rafine bir çekim alanı sunan kahverengi ve siyah versiyonları, hem de yaz havasını çağrıştıran pembe ve okyanus mavisi modelleri süslüyor.

Dikdörtgen cüzdanların yanında yerini alan yuvarlak ve yarım daire şeklindeki versiyonlar, ince askılar sayesinde eşleştirme oyununu daha eğlenceli hale getiriyor. Çok fonksiyonlu mini çanta, kartlıkla ya da telefon kılıfıyla tamamlanabiliyor. Bu çantanın ikili versiyonu ise, sahip olduğu geniş bölmeler sayesinde her görünüme bir doz cesaret takviyesi yapıyor. Vazgeçilmez malzemelerin gün boyunca yanınızda olması için tasarlanan makyaj çantaları ise, ilk kez dört farklı boy alternatifiyle beğeniye sunuluyor. Dior Caro aksesuar serisinde yer alan tasarımların her biri, karşı konulamaz bir biçimde modern zarafeti sembolize ediyor.

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X