Merhaba Trendus.com

Öncelikle ilk yazımda sizlere merhaba demek istiyorum. Bende  uzun zamandır Trendus.com’u okuyucu olarak takip ediyorum. Sizler için yaptığım yemek çekimleri ile trendus.com ailesine katılarak sizler ile tanıştık. Bundan sonra sadece lezzet dolu yemek videolarımla değil köşe yazılarım ile farklı heyecanlarımı ve yaşadıklarımı sizler ile paylaşacağım.

Yaşamak için yemek yiyenlerden değil de benim gibi güzel ve farklı yemekler yemek için yaşamayı benimsediyseniz artık beraberiz. Benim hikayemde küçükken evde annemin tencere ve tavalarını gizli gizli (şarkıcılar gibi) evde yokken kullanarak başladı.  Keyif olarak başlayan yeni lezzetleri bulma heyecanı bir süre sonra yaşam tarzınız haline geliyor. Bir de yakın arkadaş çevreniz yemek yapma yeteneğinizi keşfettiyse, her ev buluşmalarında sizin mutfağa koşmanız, lezzetli yemekler yapmanız bekleniyor. Yemek tüyoları, tarifleri paylaşmanızı bekliyor. İşte bu köşede arkadaşlarımla paylaştığım tarifleri, tüyoları, yeni yerleri, ünlülerin sevdikleri lezzetleri ve ev arkadaşım sevgili köpeğim Paşa’ nın enteresan maceralarını paylaşacağım. Şimdiden çok keyifli zamanlar paylaşacağımızı düşündüğünüzü duyar gibiyim. Bana mail ile ulaşabilirsiniz. Yemek üzerine sohbet ederiz, kim bilir Trendus için hazırladığımız videolarda beraber sizin tariflerinize yer veririz ya da beraber mutfağa gireriz…Ne de olsa yemeğin tadı sohbette öyle değil mi?  
 

twitter.com/ugurkarabayir
Yazarın Son Yazıları
-ROMA`DA ROMALILAR GİBİ OLMAK LAZIM

-Cunda`da Bir `Taş Kahve`

-VİYANA

-ZAGREB, HIRVATİSTAN

-Barcelona

-Çeşme

-Beyrut Seni Çağırıyor

-Evdeki Aparatifler


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-ZAGREB, HIRVATİSTAN

-VİYANA

-ROMA`DA ROMALILAR GİBİ OLMAK LAZIM

-Beyrut Seni Çağırıyor

-Cunda`da Bir `Taş Kahve`

-Aşk Tadında Paris

-Barcelona

-Evdeki Aparatifler


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X