Zayıflamak mı istiyorsunuz?

Zayıflamak mı istiyorsunuz?
Yayın Tarihi: 29.04.2011 00:00:00

Havalar ısınır ısınmaz herkesi bir zayıflama telaşı aldı bile. Gazeteler, dergiler sürekli diyet listeleri verir oldu. Herkes de birbirine "iyi bir diyetisyen biliyor musun?" diye sormaya başladı. Kendi adıma konuşayım; hayatımda hiçbir zaman bu furyanın içinde olmadım ama dışardan bir göz olarak şöyle düşünüyorum; bence diyet yapıyor olmaktan çok, sürekli o listelerdeki yemekleri pişiriyor olmak daha zor! Mutfakla aram olmadığından kaynaklanıyor olsa gerek; bir gün diyet bile yapsam her öğüne özene bezene yemek hazırlamak hayatta başaramayacğım bir şey!

Bu konuda, geçenlerde öğrendiğim ve diyette olanların içini çok rahatlatacağını düşündüğüm bir haberim var. Artık en güvenilir şekilde hazırlanmış diyet yemekleriniz kapınıza geliyor! Dr. Murat Topoğlu ve Dr. Ümit Aktaş`ın kurduğu www.diyetyemegi.com Türkiye`de yepyeni bir sistemi başlatıp özel pişirme tekniği ve konunun uzmanı doktorlar tarafından hazırlanan diyet planlarıyla sağlıklı zayıflamanın en pratik yolunu sunuyor. Daha önceleri de bu işi yapmaya çalışan bazı sitelerle karşılaşmıştık ancak bu gibi konularda insan kendini mutlaka uzman ellere emanet etmeli. www.diyetyemegi.com hem uzman desteği sağladığı için hem de diyet yapmanın zahmetini üzerimizden aldığı için çok başarılı bir proje. Murat Topoğlu ve Ümit Aktaş`ın zaferi niteliğindeki bu projenin adını bu yaz etrafınızdan sıkça duyacaksınız.

Siteyi daha yakından tanımanız için basın bülteninden bazı bölümleri sizinle paylaşmak istiyorum:

diyetyemegi.com yayında!

 
Konusunda uzman doktorlar ve diyetisyenlerin tecrübeleriyle hazırlanan yepyeni bir beslenme sistemi şimdi Türkiye’de! Türk damak tadına uygun yemekleri, devrim niteliğindeki bir pişirme yöntemi olan sous-vide tekniğiyle hazırlayan ve hiç olmadığı kadar düşük kalori değerleriyle müşterilerine sunan www.diyetyemegi.com, sağlıklı beslenme ve zayıflama konularında Türkiye’de bir çığır açıyor.
 
diyetyemegi.com hakkında
 
Dr. Murat Topoğlu ve Dr. Ümit Aktaş’ın öncülüğünde kurulan diyetyemegi.com, dünyaca ünlü sous-vide pişirme tekniğini kullanıyor ve müşterilerine düşük kalorili olduğu kadar yüksek lezzetli yemekler sunuyor. Sous-vide tekniği özetle şöyle çalışıyor: Besinler, havası alınmış özel vakumlu kapların içinde düşük ısıda ve minimum yağ kullanarak uzun sürede pişiriliyor. Pişirme esnasında besinlerde minimum su kaybı meydana geliyor ve böylece besin değerini kaybetmeyen son derece sağlıklı yemekler hazırlanıyor. Hazırlanan yemekler hava almayan, akıntı yapmayan vakumlu kaplarda paketleniyor, pastörize ediliyor, böylece her türlü zararlı mikroorganizma yemeklerden uzaklaştırılıyor ve yemekler uzun süre dayanıklı hale geliyor. Bu sayede, müşterilere taze taze ulaştırılıyor.
 
diyetyemegi.com nasıl çalışır?
 
diyetyemegi.com, oldukça basit ve anlaşılır bir sistemle müşterilerine hizmet veriyor. Siteye giriş yapan ve ardından üye olan kullanıcılar, yemek planları sayfasında diledikleri paket alternatifini seçip sipariş adımına geçiyorlar. Bu adımda ödeme işlemleri gerçekleştiriliyor ve sipariş diyetyemegi.com sistemine aktarılıyor. Sipariş edilen paket en kısa zamanda sipariş sahibine iletiliyor.
 
Sunduğu sağlıklı, lezzetli, düşük kalorili ve pratik ürün yelpazesinin yanı sıra, diyetyemegi.com, bir avantajıyla daha dikkat çekiyor: Yemek planlarının uzman doktor ve diyetisyenler tarafından hazırlanıyor oluşu diyetyemegi.com’u benzer diyet programlarından ayırıyor. Yemek paketi siparişi veren kullanıcı, bir form doldurarak tüm sağlık bilgilerini ve yemek tercihlerini diyetyemegi.com ile paylaşıyor ve diyetyemegi.com diyetisyenleri bu bilgiler ışığında kullanıcının günlük öğünlerini hazırlıyor. İşte bu sayede diyetyemegi.com paketleri kişiye özel olarak oluşturuluyor.
 
Paketi eline ulaşan müşteriler, kendilerine paketle birlikte gönderilen programı doğru bir şekilde uyguladıkları takdirde yavaş yavaş kilo kaybetmeye başlıyorlar ve diyetyemegi.com ürünlerini doktor kontrolünde, düzenli bir şekilde kullanarak arzuladıkları kiloya kavuşuyorlar.
 
“Düşük kalori, yüksek lezzet!” sloganıyla hareket eden diyetyemegi.com’un önümüzdeki günlerde sağlıklı ve düşük kalorili diyet yemeklerini daha geniş bir kitleye ulaştırması planlanıyor.
 
Ayrıntılı bilgi için www.diyetyemegi.com’a tıklayınız.
 

Kısacası diyet yapmak artık o kadar da zor değil:))))

 

 
Yazarın Son Yazıları
-Devlet Tiyatroları`na Çirkin Saldırı

-Mükemmel kaşlara kavuşmak ister misiniz?

-Şehir Tiyatroları Bize Sesleniyor

-Kapalıçarşı Antikaları!

-Horhor, antikacılar ve ben!

-İstanbul severler takip etsin!

-Çukurcuma Antikacıları

-Antika merakınız mı var?


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-Mükemmel kaşlara kavuşmak ister misiniz?

-Kapalıçarşı Antikaları!

-Horhor, antikacılar ve ben!

-Şu günlerin en iyi sergileri

-Çukurcuma Antikacıları

-Düğün hazırlığı için öneriler

-`Momiji Dolls` favori hediyeniz olabilir

-Gelin parfümü hangisi olmalı?


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X