Haziran 2018 Astroloji Yorumları

Haziran 2018 Astroloji Yorumları
Yayın Tarihi: 6.06.2018 10:41:00

12 Haziran’da Merkür Yengeç burcuna geçerek ev, aile, yuva, vatan konularında daha çok düşünmemizi sağlayacak. 29 Haziranda bu kez Aslan burcuna geçiş yaparak aşk, eğlence ve yaratıcılığımız gibi konuları öne çıkaracak.

13 Haziran Venüs Aslan burcuna yerleşerek gurur duyulacak aşkları ve sanatsal yetenekleri öne çıkaracak. Aynı gün Yeniay 22.derece İkizler burcunda doğduğunda iletişim araçlarını ve iletişim tarzımızı yenilemek mümkün olacak. Venüs-Uranüs sert açısı bu yeniaya eşlik edeceği için ani ayrılıklar, aşkta şok eden güvenlik duygusunu sarsan durumlarla yüzleşmek de olası.

18 Haziran’da Neptün Balık burcunda gerilemeye başlıyor. Gerileme bağımlılıklardan arınmayı, daha gerçekçi davranabilmeyi, mistik konulara merakı ve özverili davranışlarda duraksamayı getirecek ve 25 Kasım’da sona erecek. (16-13.derece Balık, Başak, İkizler, Yay burcunda herhangi bir gezegeni veya köşe noktası olanlar etkilenecek.)

21 Haziran Güneş Yengeç burcuna geçerek anne, ev, bakmak ve beslemek, şefkat ve kendine dönük düşünmek kavramlarının canlandıran etkisini hatırlatacak.

26 Haziran Mars R Kova burcunda gerileyerek enerjinin özellikle entelektüel bilgi toplamaya ve yeni keşifler yapmaya karşı enerji düşüklüğü, keşiflerle ilgili yanlış bilgilendirme, düşünce tembelliği gibi etkileriyle yoracak. 27 Ağustos’da Mars 28.derece Oğlak burcunda doğru yoluna dönecek.

28 Haziran Dolunay 6.derece Oğlak burcunda gerçekleşerek kariyer hedeflerine ulaşmayı, sorumlulukları tamamlayıp teslim etmeyi, otorite konumundaki kişilerin kayıplarını anlatacak. Dolunay-Satürn kavuşumu geçmişten gelen engelleri yeniden gündeme getirebilir ve aynı zamanda kalıcı ve sabit bir oluşum yaratmaya zorlarken engeller çıkarabilir.

KOÇ: Ay ortasında iletişim araçlarınızdan birini yenilemek iyi fikir ancak ani gelir kayıpları veya işten ayrılmak projelerin sekteye uğraması gibi çıkmazlara dikkat etmelisiniz. 26’sından itibaren yöneticiniz Mars’ın gerilemesi yorgunlukları çoğaltabilir ve sosyalleşme arzunuzu geriletebilir. Dolunay ay sonunda kariyerinizde önemli bir sonlanma yaratacak.

BOĞA: Yeni bir gelir kazanmak 8 Hazirandan itibaren mümkün. Aile bireyleriyle aranızdaki soğuk rüzgarlar sevincinizin yarım kalmasına neden olsa da mali kazanımlar mutlu edecek. Ayın sonuna doğru dolunay seyahatlerin ve eğitimlerin tamamlanmasını sağlayacak. Dünya görüşünüzü değiştirmek için önemli bir vesile olacak.

İKİZLER: 13 Hazirandan gerçekleşen yeniay 8 Hazirandan itibaren etkisini hissettirecek ve görünüşünüzü, Dünyayı algılama biçiminizi etkileyecek. Tabii dış dünyada sizi daha farklı görmeye başlayacak. Yine de yakın çevrenizdeki sevimsizlere dikkat! Dolunay borçlarınızı tamamlamanıza veya kredi almanıza yardım edebilir. Eski düzeninize dönmek rahatlatıcı olacak.

YENGEÇ: Kötü alışkanlıklarınızı bırakmak ve yeni ruhsal gelişim teknikleriyle tanışmak ayın ilk yarısında mümkün. Mali konularda avantajlı değilsiniz arkadaşlarınız için aşırı harcama yapmayın. Mars gerilemesi aşırı borçlanmalara neden olabilir. Dolunay evlilik ve ortaklık alanınızda eski eşe veya ortağa yeniden şans vermenizi veya affetmenizi sağlayabilir.

ASLAN: Yeni arkadaşların yaşamınıza katılması ve hayat amacınızı bulmanız ayın ilk yarısında olası. Otoritelerle ilişkileriniz sarsılabilir ve ani değişiklikler sizi şok edebilir moralinizi yüksek tutun. Dolunay ay sonuna doğru iş ve sağlık alanınızda bir sonlanma yaratacak. Yenilikler için eskiyi feda etmelisiniz. Sağlık sorunlarınız nüksederse kesin çözüm bulacaksınız.

BAŞAK: Yeni bir kariyer planınız varsa ay ortasına dek amacınıza ulaşacak yenilik yapacaksınız. Fakat uzaklardan gelen şaşırtıcı haberler dikkatinizin dağılmasına enerjinizin düşmesine neden olabilir. Dolunay aşk ve eğlence alanınızdan gülümseyecek. Eski uzun aşkların yeniden gündeme gelmesi ve mutlu sona ulaşmanız mümkün olduğu gibi engelleriniz kaldırıp yeni bir aşka başlamanız da mümkün.

TERAZİ: Yeni bir eğitim almaya başlamak, yeni ülkelere doğru yola çıkmak enerjinizi yükseltecek. Dostlarınız için para harcamaktan kaçınırsanız sorun yok. Keyfinizi hiçbir şey bozamaz. Dolunay ayın ikinci yarısında ev ve aile alanınızda bir tamamlanma getirecek. Tamiratları tamamlamak, yeni eve taşınmak ve ev almak için bu uygun dönemi değerlendirin.

AKREP: Ek gelirler kazanmak, başkalarının referanslarından yararlanmak üzere ayın ilk yarısında harekete geçmelisiniz. Otoriteler ve partneriniz güzellikleri bozsa bile sağduyulu davranışlar sizi düzlüğe çıkarabilir. Ayın ikinci yarısında dolunay yakın çevrenizi değiştirmeniz, reklam programınızı sonlandırmanız için bir fırsat sunacak ve emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

YAY: Evlenmek veya ortaklık kurmak için yılın en iyi dönemlerinden biri ayın ilk yarısı ancak iş ve kariyer sorunlarınız sevincinizi bölebilir. Ani gelişmeler dikkatinizi başka yöne çekebilir. Sorunları ertelemeniz mümkün olmayabilir. Dolunay mali gelirlerinizden birine veda etmenize ve eğer çalışmıyorsanız iş arayışınız varsa yeni bir işe sahip olmanıza yardım edecek.

OĞLAK: Yeni bir iş veya elemanlar ya da yeni iş arkadaşları bundan böyle daha rahat etmenizi sağlamak üzere hayatınıza giriyor. Aşk alanından şaşırtıcı haberler gelebilir ve para kaybedebilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşen dolunay ayın sonlarına doğru görünüşünüzü yenilemenizi ve kişisel gelişim için ihtiyacınız olanın karşınıza çıkmasını sağlayacak. En büyük engelin kendiniz olduğunu fark edeceksiniz.

KOVA: Aşk yaşamınızda yenilik bekleyebileceğiniz bir aydasınız. Özellikle ayın ilk yarısında ani aşklara evet diyebilirsiniz ama dikkatli olun. Yanıldığınızı anlamak kısa sürebilir veya hızla evlilik kararı alabilirsiniz. Dolunay ayın sonlarına doğru kişisel gelişimde önemli bir adım atmamıza yardım edecek. Bilinçaltınızı temizlemeniz ve engellerden kurtulmak üzere yol açacaksınız.

BALIK: Ev almak satmak veya taşınmak, yeni evinizi dekore etmek veya evi yenilemek gibi heyecan verici gelişmeler için ayın ilk yarısı mümkün. Dolunay ayın ikinci yarısında eski dostlarınızı yeniden karşınıza çıkarabilir veya dostlarınızdan biriyle vedalaşmanıza neden olabilir. Arkadaşlarınızın veya yaşam amacınızın sizde yarattığı strese bir son vereceksiniz.

Su KARAKUŞ

Uzman Astrolog

İletişim: astrolojikulubu@gmail.com

WhatsApp Hattı: 0 (505) 010 70 59
Yazarın Son Yazıları
-Ay Tutulması Haftası Burç Yorumları

-Ay Burcunla Aşık Olursun-Burç uyumları (video)

-Kanlı Ay Tutulması Burç Yorumları (video)

-14-21 Ocak Haftası Burç Yorumları

-Ay Tutulması ve T Kare Tetiklenmesi

-Ocak 2019 Kozmik Sihir Ajandası

-Güneş Tutulması Haftası Burç Yorumları

-2019'da Burçların Aşk Yaşamı (Su Grubu)


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-Mayıs Ayı Astroloji Yorumları

-Gerçek Bir Sihir Nasıl Yapılır?

-1 Kasım Seçimlerinde Gökyüzü İşaretleri

-Haziran 2016 burç yorumları( yılın en zor ayına nasıl hazırlanmalıyız?)

-2016`nın Yanıltan Mesajı: Merkür Retroları

-9 Adımda Yeniayı Nasıl değerlendirirsin?

-Yengeç `Yeniay`ı Sizi Yenileyecek

-2016 Kışında Neler Olacak?


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X