Sokak Modası Karlar Altında

Sokak Modası Karlar Altında
Yayın Tarihi: 28.01.2013 00:00:00

 Floransa, Milano, Paris derken 3 haftadır güneş yüzü görmeyen ben, yazdan kalan son bronzumsu görüntüyüde Paris karlarına teslim edip pirüpak bir şekilde İzmirime döndüm. Açıkçası bu moda haftası dönemi benim için biraz zorlu geçti ama olsun her ne kadar hastalıktan ve güneşsizlikten söylensemde özellikle karlar altındaki Paris bambaşkaydı. Elbette moda haftasında bu tarz havalarda koşturmak oldukça tehlikeli hele birde o karlar erimeye başlayıp ince bir buz tabakasına dönüşünce olay sokak modası fotoğrafçılığından buz patenciliğine geçmedi değil, ben içimizden birini ciddi anlamda havada gördüm. Moda haftasında mıyım eurosportta mıyım belli değildi.

 Neyse kazasız belasız bu zorlu ama bir o kadarda keyifli moda haftalarından sonra şimdi sizi karlar altındaki sokak modasıyla başbaşa bırakıyorum.:) Şubatta tekrar aynı yollara düşeceğim ve umuyorum bu kez güneş bize o kadar insafsız davranmayacak.
Yazarın Son Yazıları
-25th Hour Lingerie

-Bir Ağaç

-Sokak Modası Karlar Altında

-Floransa`da son gece - Gucci Müzesi

-Blues Festivali`nin Ardından

-Shourouk`un yeni isimleri

-Rodrigo Otazu`nun Yıldızlar Geçidi

-Kese Kağıdı artık bir Lüks


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-İnci Denizel - "Arzu Nesnesi" takıların tasarımcısı

-The Italian Job

-Les Benjamins

-Zamansız Tasarımlara Taze Kan : Ece Salıcı

-25th Hour Lingerie

-Milano`nun Maskülen Yanı

-Sokak Modası Karlar Altında

-Bir Ağaç


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X