Kese Kağıdı artık bir Lüks

Kese Kağıdı artık bir Lüks
Yayın Tarihi: 30.06.2012 00:00:00

 Jil Sander`in tasarladığı market poşetinden sonra market familyasından olan kese kağıdının da altta kalmayacağını tahmin etmemiz gerekirdi. Aslında bu sefer durum biraz daha farklı çünkü markete giden yolda bulunan ilham sadece Jil Sander`ın değil pek çok markanın ilgi odağı olmuş durumda. 

Ben, Paris Moda Haftasında bu lüks kese kağıtlarının Antiatoms versiyonuyla karşılaştım. Antiatoms bir İspanyol markası ve Jil Sander`a nazaran üzerinde markaya dair pek bir bilgi yok ve açıkçası çok daha şık duruyor.

Ben elbetteki böyle bir çantaya sahip olmak istemem ama bu fikir, bu tasarımlar çoktan "must have" listelerinin birinci sırasına oturdu bile. Moda`nın bu gücü insanı şaşırtsa da hayran olmamak mümkün değil. Asla ihtiyacınız olmayan ya da yüzüne bakmayacağınız kağıt bir torbanın deri ile yeniden yorumlanmasının ardından...hop! "böyle bir şeye ihtiyacım var." cümlesi çıkıveriyor ağzınızdan.

Bu çantaları önümüzdeki sezon oldukça sık görmeye başlayacağız haberiniz olsun.
Yazarın Son Yazıları
-25th Hour Lingerie

-Bir Ağaç

-Sokak Modası Karlar Altında

-Floransa`da son gece - Gucci Müzesi

-Blues Festivali`nin Ardından

-Shourouk`un yeni isimleri

-Rodrigo Otazu`nun Yıldızlar Geçidi

-Kese Kağıdı artık bir Lüks


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-İnci Denizel - "Arzu Nesnesi" takıların tasarımcısı

-The Italian Job

-Les Benjamins

-Zamansız Tasarımlara Taze Kan : Ece Salıcı

-25th Hour Lingerie

-Sokak Modası Karlar Altında

-Milano`nun Maskülen Yanı

-Bir Ağaç


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X