Ayakkabı Sanatı : Ivan Crivellaro

Ayakkabı Sanatı : Ivan Crivellaro
Yayın Tarihi: 28.04.2012 00:00:00

 Louboutin’ın o güzelim kırmızı tabanları Christian Louboutin’ın tüm çabalarına rağmen ellere yar oldu. Artık her ayakkabının kırmızı bir tabanı olsa da hiç biri Louboutin değil. Şimdi bu hırsız polis oyununa daha dişli bir rakip dahil oldu hem de erkek ayakkabılarıyla .Emek, sanat, farklılık...hepsi bir çift ayakkabının altında. Ivan Crivellaro müthiş yeteneğini ayakkabıların üzerinden çok tabanında sergilemeyi tercih etmiş ve ortaya harika sonuçlar çıkmış. Adeta birer tabloyu anımsatan çalışmalar her ne kadar taklidi zor görünsede bu durumlar belli olmuyor. Yine de umarım bu emek hızlı bir şekilde ucuz taklitlerin kurbanı olmaz.

Ivan’ın henüz bulabildiğim bir web sitesi yok ama sizi etkilemeye yetecek kadar fotoğraf buldum. Sadece ayakkabıların değil , el yapımı bir ürünün yapım aşamalarını anlatan ve emeğin ne kadar değerli bir vasıf olduğunu gösteren fotoğraflarda var.

Elbette tabanlar güzel olsa da görünen yüzüde çok önemli ki bu konuda yapılan tasarımlar da son derece zevkli. Fiyatları konusunda da bir bilgim yok ama bir erkeğe verilebilecek güzel hediyelerden biri olacağını düşünüyorum ya da onu da geçelim ben erkek olsam kesin bir tane alırdım.

Karşınızda Ivan Crivellaro tasarımları

ve yapım aşaması:




Yazarın Son Yazıları
-25th Hour Lingerie

-Bir Ağaç

-Sokak Modası Karlar Altında

-Floransa`da son gece - Gucci Müzesi

-Blues Festivali`nin Ardından

-Shourouk`un yeni isimleri

-Rodrigo Otazu`nun Yıldızlar Geçidi

-Kese Kağıdı artık bir Lüks


YAZARLAR



Yazarın En Çok Okunan Yazıları
-İnci Denizel - "Arzu Nesnesi" takıların tasarımcısı

-The Italian Job

-Les Benjamins

-Zamansız Tasarımlara Taze Kan : Ece Salıcı

-25th Hour Lingerie

-Milano`nun Maskülen Yanı

-Sokak Modası Karlar Altında

-Bir Ağaç


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X