İpanema 2011 Koleksiyonu Tanıtımı

İpanema 2011 Koleksiyonu Tanıtımı
Yayın Tarihi: 8.04.2011 00:00:00

 Dünyanın en pahalı modeli unvanını elinde bulunduran Victoria Secret`in en gözde meleklerinden Gisele Bündchen, İpanema`nın yeni sezonunu tanıtmak için İstanbul`da podyuma çıktı. Gisele podyuma çıkmak üzereyken iki kez kesilen elektrikler ise; şaşkınlık yarattı. Suada`da gerçekleşen defileye Giseli`i görmek isteyen cemiyetin ünlü isimleri adeta akın etti. Twigy Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel ve Grendene Direktörü Alexandre Gastaldello ile podyuma çıkan ve kısa bir yürüyüş yapan Gisele Bündchen, güzelliğiyle herkesi büyüledi. Podyuma çıktığında, Türkçe olarak, "İyi akşamlar İstanbul. İstanbul`da olmaktan çok mutluyum. Yakın zamanda burada olmaktan mutluluk duyacağım" dedi. 
Top modelin sahneye çıkmadan önce aralıklarla iki kez elektriklerin kesilmesi ise şaşkınlık ve korku yarattı. Twigy Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel, konudan duyduğu rahatsızlığı dile getirirken "Kareograf Öner Evez 21 yıllık meslek hayatında ilk kez böyle bir şeyle karşılaştığını söyledi. Kablolar yanmış iki kez. Ben de burada ecel terleri döktüm ve iki kilo rahat verdim ama Gisele o kadar mutevazi ki; `Burası ada böyle şeyler olur` diyerek olaya ılımlı yaklaştı" diye konuştu. BM Çevre İyi Niyet Elçisi olan ve aynı zamanda küresel ısınmaya karşı Amazon Ormanları koruma çalışmalarında yer alan Gisele, "Türkiye`de her hangi bir sosyal sorumluluk projesinde yer alır mısınız?" sorusuna ise , "Tüm dünyayı ilgilendiren global bir proje olursa neden olmasın. Tabi ki seve seve yer alırım" dedi. Baklava ve kebabı beğendiğini söyleyen ünlü model Gisele, Türkiye hakkındaki düşünceleri sorulduğunda ise, "Dünyanın çeşitli ülkelerini gezmeyi seviyorum. Özellikle Müslüman ülkeleri gezmek hoşuma gidiyor. Japonya`daki depremden arkadaş e-mail attı, çok üzüldüm" dedi.
Yazarın Son Yazıları
-"Gerçek Sosyete Göz Önünde Olmayandır!"

-GÜLE GÜLE "GÖZ ÖNÜNDE OLMAYI SEVMEYEN ADAM!"

-Di Meo Takvimi 17. Galası

-Hoşgeldin İlkbahar...

-EVLENİYORLAR!

-Uzun bir aradan sonra...

-İtalya 150. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması

-Cengiz Abazoğlu "CA Deluxe 2011 Yaz Koleksiyonu" Defilesi


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-Merve Terim ve Ahmet Baran Çetin Düğün Töreni

-Ivana Sert Icon Store Açılışı

-Cengiz Abazoğlu "CA Deluxe 2011 Yaz Koleksiyonu" Defilesi

-MDG Yılbaşı Partisi

-Kim Demiş `Fast Food Zararlı` Diye!

-Kerem Kibar Nancy Kuyumcuyan düğünü

-Elif Cığızoğlu 2012 Kış Koleksiyonu Defilesi

-Swissotel`de Yeni Yıl Bazaar Kermesi çok renkliydi


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X