Geyik

Geyik
Yayın Tarihi: 18.07.2014 00:00:00
Cihangir`de açıldığı ilk gün dışarıdan baktığımda çok huzurlu gelmişti. 
Hafta sonları önce kahvesini denedim. Sonra akşamları iş çıkışları uğradığım ve her gün farklı kokteylerini denediğim bir yer oldu Geyik. İçi dışına taşan enerjisini çok geçmeden herkes  yavaş yavaş duymuştu. Yola taşmıştı Geyik sevgisi.  Hep düşünürüm neden bazı mekanlar kısa sürede çok sevilir ve bağımlılık yapar diye. Gittikçe gidersiniz ve gittikçe eve dönemezsiniz. Ben insanların da  mekanların da enerjilerine inanırım. Bu enerjiler bizi birbirimize çeker. Buna hoş sohbet ve birbirinden farklı tatlar eklenince de bağlanırsın.  Aslında basit şeyler istiyoruz. İsteklerimize ulaşmanın karmaşık olduğunu sanıp farklı yollar deniyoruz mutlu ve huzurlu olmak için. Hepimizin aradığı sadelik, samimiyetimizde.  Bu samimiyeti fark ettiğimiz insanlarla, mekanlarda olmayı istiyoruz. Rahat ediyoruz ve aslında kimliğimizin dışında olmak istediğimiz gibi oluyoruz. Zaten yeterince sıkıcı ve yorucu olan bir şey olma çabasının dışında olduğumuz her yer güzel bence. Belki de bu yüzden "özünde iyi insan ama" diye bir cümle kurarız. Özünde iyi ama o kadar etken var ki o kişinin değişmesini sağlayan, olması istediğini yapmaktan ve yaşamaktan uzaklaştıran. Bazen bu etkileri üzerimizde çokca hissederiz, koşarak kaçmak isteriz kendimizden. Bu hissiniz olsa da olmasa da keyifli vakit geçirmek ve biraz sokak havası alıp sokağa çıkmak için en keyifli yerlerden bir tanesi Geyik!
Şimdiki pek çok çocuğun aksine sokakta oynayan, sokakta büyüyen bir çocuktum. Ama zamanla kaldırıma oturmayı unuttum ben de herkes gibi. Bir sebep yokken sokakta oturmazsın. Hayatın tekrar sokakta olduğunu keşfettim. Sokakta tanımadığın insanlarla yan yana oturup en güzel ve değişik kokteylleri tatmanın keyfi Cihangir Geyik`te.
Bu arada hafta sonları kahvaltı için de gidebilirsiniz. Özellikle taze pişen kruvasanlarını mutlaka deneyin! Tabii ki bu kruvasanların yanında Serkan`ın demleme soğuk kahvesini içmeyi unutmayın!
Kokteyllerden ise maitai ve blackberry cobbler favorilerim arasında ! 
 
 
 
 

 
Yazarın Son Yazıları
-Moda ile ilgili kariyer yapmak isteyenler için tavsiyeler

-Trend Alarmı: Spor Şıklık Her Yerde!

-TurstTheTeam için gardırobunuzda yer açın!

-Biraz da kendine zaman ayır ve kendini dinle!

-Doğadan ilham alan tasarımlar : Delfince

-Mermerin gömlek hali

-Barbie ile başlayan moda macerası

-Gerçeklik ve Zaman


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-Moda ile ilgili kariyer yapmak isteyenler için tavsiyeler

-Plajda stilini Norma By MK ile yakala!

-Bu Yaz Erkek Modasının En Hit 5 parçası!

-Vintage Parçalar Nasıl Saklanır?

-Biraz da kendine zaman ayır ve kendini dinle!

-Londra`nın Vintage Dükkanları!

-Doğadan ilham alan tasarımlar : Delfince

-Trend Alarmı: Spor Şıklık Her Yerde!


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X