Kardashian burun estetiği merak edenlere...

Kardashian burun estetiği merak edenlere...
Yayın Tarihi: 22.11.2014 00:00:00

Kardashian soyadını her yerde duymaya alıştık derken şimdilerde kadınlar arasında Kim Kardashian burun estetiği konuşulur oldu. Evliliği, çocuğu ve poposu derken yıllar içerisinde değişen profil yapısı enjeksiyon dolguların da etkisiyle kendini daha çok belli eder hale geldi.  

Sanırım Kim Kardashian’ın yıllar içinde ufak rötuşlarla değişen burun yapısı kadınlara daha natürelmiş algısını veriyor. Son zamanlarda burun estetiği ameliyatı için başvuran hastalarımdan en çok Kim Kardashian’ın burnu talep gördü diyebilirim. Peki Kardashian burnunun sırrı nedir?

Uzman gözüyle Kardashian burnu

Zaman içinde ufak rotüşlarla şekillendirilen burun son olarak daha küçülmüş olarak göze çarpıyor. Son revizyon operasyonunu göz önünde bulundurarak yorum yapacağım. Öncelikle burun dahil olmak üzere Kim Kardashian’a yeni bir yüz şekli verilmiş diyebilirim. Yanak bölgesine yapılan dolguların da etkisiyle burnu olduğunda daha düzgün duruyor. Yoğun dolgular sayesinde Kim Kardashian’a yeni bir yüz kontürü kazandırılmış. Bunu da makyajla tamamlamayı çok iyi biliyor ve fotoğraflarda kusursuz çıkmayı başarıyor. Yapılan operasyon kanımca daha iyi yapılabilirmiş. Ancak sürekli kamera karşısında olan biri için ani değişim pek hoş karşılanmıyor sanırım. Kardashina’ın burnu doğallığını kaybetmesin diye üst kısmındaki çıkıntı tamamen alınmamış sadece burun küçültülerek yukarı çekilmiş. Elmacık kemiklerindeki dolgularla yüzüne derinlik kazandırılan Kardashian’ın aynı zamanda göz altı morluklarını ışık dolgusuyla profesyonelce gizliyor.

 

Popüler yaklaşımlar tehlikelidir

Sırf Kim Kardashian’ın burnu ona yakışıyor diye güzel burun kategorisine koyup kendiniz için bir kriter gibi algılamayın. Yapılan burun estetiği operasyonlarında ünlülerin örnek alınan burunlardan çok hastanın yüz yapısına uyacak burun tasarımlar yapılır. Hastanın isteği ya da beklentisinin ne kadar sağlıklı olduğu bu noktada biz estetik cerrahlar için önemlidir. Yapılan işlem her ne kadar çoğu zaman aciliyet teşkil etmese de cerrahi bir müdahaledir ve en zor operasyonlardan biridir. Bu yüzden fikir danışırken beklentilerinizi kendisine anlatın fakat abartılı istekler her zaman beklentileri hiç bir zaman karşılayamayacak bir takıntıya dönüşebilir. Yani Kim’in burnu kendisinde güzel olabilir ancak size, ifade yapınızı değiştirecek bir hale de getirebilir. Burun estetiği operasyonu yaptırmayı düşünüyorsanız sizin için tasarlanan burnu bilgisayarda tartışın ve beklentilerinizi anlatın ve ortak bir nokta bulun. Hayalinizde canlandırdığınız burun her zaman size farklı beklentilere götürür, aman dikkat…

 

Sevgiyle kalınız :)

Dr. Güncel Öztürk

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

www.guncelozturk.com

 

facebook: guncelestetik

 
Yazarın Son Yazıları
-Doğal Görünümlü Göğüs Büyütme Estetiği İçin Öneriler

-Kış aylarında estetik operasyonlar nelerdir

-Dudak Dolgusu Konusundaki Önyargılarınızı Bir Kenara Bırakın

-Koltukaltı botoksu ile yazı kucaklayın

-Göğüs Dikleştirme Operasyonunda Merak Ettikleriniz

-Botoks - dolgu ile yüzünüzdeki kırışıklıklara son!

-Kardashian burun estetiği merak edenlere...

-Enjeksiyon dünyasına hoş geldiniz..


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-KÜÇÜK DOKUNUŞLARLA ETKİLEYİCİ DUDAKLAR

-Burun estetiği ile düşük burun uçlarına veda edin!

-Şekil ve boyutlarıyla meme estetiği operasyonları

-Doğru Plastik Cerrahı Seçerken, Seçildiğinizi de Unutmayın..

-Doğal Görünümlü Göğüs Büyütme Estetiği İçin Öneriler

-Başarılı burun estetiği psikolojiyi nasıl etkiler?

-Kardashian burun estetiği merak edenlere...

-Enjeksiyon dünyasına hoş geldiniz..


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X