Figen Zekier

FİGEN ZEKİER

Professional Life Institute (www.pli.com.tr) ve Profesyonel Hayaller (www.profesyonelhayaller.com)kurucu ortağı olan Figen Zekier; Turkcell’de Müşteri İlişkileri, Satış, Kampanya Yönetimi departmanlarında operasyon ve yönetim kademelerinde görev aldıktan sonra, Mars Logistics Group / CRM Sorumlusu,   CRM Institute / Projeler Koordinatörü ve Doğuş Otomotiv / Stratejik Pazarlama ve Kurumsal İletişim Yöneticisi görevlerinde bulunmuştur. 

Newport University / MBA ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi / lisans derecelerine sahip olan Figen Zekier; CRM Master, Yalın Yönetim Lideri ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk elçisi unvanlarına sahiptir. American Management Association’da Yönetim, Liderlik, Kurumsal Verimlilik ve Pazarlama sertifika programlarını tamamlamıştır. Profesyonel Hayaller ve Holistik Form Eğitimleri ile bireylerin gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.


Figen Zekier YazılarıYAZARLAR


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X