Yay Burcuna Geçen Mars'ın Etkileri

Mars Yay burcunda! Uzman Astrolog Emire Tuğçe Akarlar, etkilerini anlattı.

 

 

Yay Burcuna Geçen Mars'ın Etkileri
Yayın Tarihi: 3.01.2020 12:07:00

 

EMİRE TUĞÇE AKARLAR

Uzman Astrolog

https://sorumgeldi.com/emire-tugce-akarlar

Instagram: astrodanismanim

Danışmanlık almak için;

İletişim: tugce.akarlar@gmail.comBugün yani 3 Ocak itibariyle Mars Yay burcuna geçiyor… Jüpiter Merkür ile bir arada, Merkür de güney ay düğümüne el uzatmışken; Mars gibi motivasyonla harekete geçiren enerjinin Yay burcunda olması, muazzam bir enerjinin serbest kalmasını sağlayacak.

Mars Yay burcunda, bir felsefenin, bir inanışın savunucusudur. Özgürleşmeyi anlatır. Fikirlerine sahip çıkmayı bunu oldukça tutkuyla ifade etmeyi getirebilir. Yöneticisi Jüpiter’in Oğlak'ta olduğu bu süreçte böyle bir motivasyon acımasızlaşabilir ve farkında olmadan istediği olmazsa oldukça yıkıcı bir enerjiye kapılabilir. 

Bu noktada başkalarının da benzer dinamikleri olabileceğini hatırlayarak ilerlemek önemli. Birilerini zorlamak, güç uygulamak, sertlikle tatlılık sağlamak mümkün olmayacaktır. Üniversiteler, adalet makamları, konsolosluklar gibi noktalarda da zorluklar, aşırılıklar karşımıza çıkabilir.

Olumlu kullanımı elbette, spor yapmak bir alanda uzmanlaşmak için dört elden sarılacağımız araştırmalara eğilmek, seyahatler organize etmek, uzun zamandır arzu ettiğimiz bir maceraya atılmak ya da üzerinde uzun zamandır emek harcadığımız bir işin büyümesi için kolları sıvamak adına harekete geçmektir. Farklı kültürler, inanışlar ile ilgili anlayışımızı arttırmak için efor harcamak da Venüs’ün de hava elementinde yayılmayı özgürleşmeyi sosyalleşmeyi arzu ettiği bir dönemde epey keyifli olabilir. 


Mars'ın, ani değişim gezegeni Uranüs ile arasında meydana gelen zorlayıcı açı da önümüzdeki hafta içinde biraz agresifleşmeye neden olabilir, sanki arzu ettiğimiz kadar seri ilerleyemiyor muyuz diye sorgulayıp bir anda burun kıvırıp bir şeylerden kolayca vaz geçebiliriz. Oysa duraksamalar belki de sadece bir şeyleri gözden kaçırmamak için atlanmaması gereken kasislerdir… Ocak son haftasında da Neptün ile yapacağı açısı, isteksizlik, motivasyon kaybı, kolaya kaçma, bir şeylerin aslını saman altı etmeye çalışma olarak deneyimlenebilir. Sakinliği elden bırakmıyoruz özetle… 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X