W Lounge Müdavimleri Eurovision Golden Party’de Buluşuyor

İstanbul’un eğlence hayatına farklı bir soluk getiren W Hotel Istanbul, Eurovision Şarkı Yarışması tutkunlarını, 27 Nisan Cumartesi akşamı, W Lounge’da gerçekleşecek Eurovision Golden Party’de bir araya getiriyor.

 

 

W Lounge Müdavimleri Eurovision Golden Party’de Buluşuyor
Yayın Tarihi: 26.04.2019 11:35:00
Eğlencenin adresi W Lounge, yaptığı partilerle keyifli bir gece geçirmek isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. W Lounge müdavimleri bu kez 27 Nisan Cumartesi akşamı, Eurovision Golden Party’de bir araya geliyor.
 
OGAE Eurovision Türkiye Kulübü ile ortaklaşa gerçekleştirilecek olan parti, tüm Eurovision tutkunlarına açık olacak.  Eski ve yeni Eurovision şarkılarının DJ performansı ile çalınacağı partide, yine Eurovision Şarkı Yarışması’nda başta Türkiye olmak üzere,  Yunanistan ve San Marino’yu temsil eden sürpriz isimler de yer alacak.
 
Türkiye’nin Eurovision tarihi bu partiye damga vuracak
 
Bu özel partiye; 1987 yılında gerçekleştirilen Eurovision Şarkı Yarışması’nda ‘Şarkım Sevgi Üstüne’ adlı eseriyle ülkemizi temsil eden ünlü sanatçı Seyyal Taner, 1997 yılında İrlanda’nın başkenti  Dublin’de gerçekleştirilen 42. Eurovision Şarkı Yarışması’nda ‘Dinle’ adlı parçasıyla Türkiye’ye 3’cülük getiren Şebnem Peker, ülkemizi 2002 yılında temsil eden Buket Bengisu ve 1998 yılındaki temsilcimiz Tüzmen de gecenin konukları arasında yer alıyor. 2012 yılında Azerbaycan’ın başkenti  Bakü’de düzenlenen Eurovision Finali’nde Yunanistan'ı "Aphrodisiac" adlı şarkıyla temsil eden ünlü şarkıcı Eleftheria Eleftheriou ise gecenin büyük sürprizi olarak partide yer alıyor olacak. 2016 yılında ise İsveç’in başkenti Stockholm’de 61’incisi gerçekleştirilen, Eurovision Şarkı Yarışması’nda San Marino adına  'I Didn't Know' adlı şarkıyla yarışa ve yine bu yıl San Marino’yu yarışmada temsil edecek olan Serhat Hacıpaşalıoğlu da gecenin bir diğer sürprizi olacak.
           
Restoranlar, kafeler, tasarım ve sanat galerileriyle dolup taşan,  tarihi Akaretler Sıraevler'in merkezinde yer alan W Lounge, Mayıs ayında da dopdolu programıyla sevenlerini bekliyor.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X