Vagabul ile Doğal Bir Yaz Yolculuğuna Davetlisiniz

İlhamını doğadan ve seyahatten alan Vagabul’un yeni İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonu, yaz gardırobunuz için zamansız ve çağdaş parçalar sunarken; sizi unutulmaz bir yaz yolculuğuna çıkarıyor.

 

 

Vagabul ile Doğal Bir Yaz Yolculuğuna Davetlisiniz
Yayın Tarihi: 10.03.2022 12:23:00

Vagabul’un, doğal iplik & kumaşlarla, %100 lokal üretimletasarlanan yeni İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonunda doğanın renklerinden yola çıkılıyor.

Doğal çizgileriyle olduğu kadar  ışıltılı tasarımlar da sunan İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonu içerisinde ayrıca unisex modeller de dikkat çekiyor. Zamansız, çağdaş ve doğal parçalardan oluşan İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonunda yer alan %100 keten unisexceketler, günün her anı kullanılabilecek rahatlıkta.

Koleksiyonda yer alan “sıcak yaz” parçaları arasında ise %100 keten ve koton kimonolar, rahat yaz elbiseleri, yine unisex olarak tasarlanan pançolar ister sahillerde ister şehirde kullanılmaya uygun. 

Kalbinde ve ruhunda doğanın sadeliğini taşıyanların markası Vagabul, size yaz boyunca günün her saatinde eşlik edebilecek, kendinizi iyi hissettirecek özgür, sade, zamansız ve şık tasarımlardan oluşan benzersiz bir koleksiyon sunuyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X