Uluslararası Deniz Festivali The Bodrum Cup Başlıyor

13-22 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge, İstanbul Boğazı'ndan geçiş yapacak kortej ile start alacak. Ardından 22-27 Ekim arasında yapılacak American Hospital The Bodrum Cup, dostluğu, eğlenceyi, mücadeleyi ve yelken ruhunu en üst noktaya taşıyacak.

 

Uluslararası Deniz Festivali The Bodrum Cup Başlıyor
Yayın Tarihi: 24.09.2018 15:01:00
Hem Bodrum'un hem de Türkiye'nin tanıtımına büyük katkı sağlayan, büyük bir heyecana ev sahipliği yapan, Akdeniz'in önde gelen uluslararası deniz festivali ve yelken yarışı American Hospital The Bodrum Cup, 30. yılını kutluyor. Opet, Arçelik, Ford Otosan, Setur Marinas, Metro, Anadolu Sigorta, The Bodrum Edition gibi büyük markaların desteklediği organizasyon, bu yıla özel olarak ilk kez İstanbul'dan Bodrum'a oluşturulan bir rota üzerinde gerçekleşecek Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge ile 13 Ekim'de boğaz geçişi ardından start alacak. 14 Ekim'de ise Setur Fenerbahçe Kalamış Marina'da yapılacak lansmanla, yarışa katılan tüm mega yatlar İstanbullular ve profesyonel misafirlerin ziyaretine açılacak. American Hospital The Bodrum Cup heyecanı ise 22-27 Ekim tarihleri arasında yaşanacak. 

30. yıla özel Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge

30. yılına özel olarak tarihinde ilk defa Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge adı altında, 13 Ekim'de Four Seasons Hotel Red Carpet etkinliği ve yatların İstanbul Boğazı'ndan görkemli geçişiyle start alacak. 14 Ekim'de, Setur Fenerbahçe Kalamış Marina'da tüm yelken ve yat meraklılarını buluşturacak katılımcı yatların tanıtımının yapılacağı lansmanın ardından İstanbul – Adalar etabı sonrası yola çıkacak ve Marmara Adası, Babakale, Midilli, Sakız ve Samos noktalarından geçerek Bodrum'a gidecek olan 25 mega yat ise İstanbul Boğazı'ndan geçerken izleyicilerine adeta görsel bir şölen sunacak. Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge'ın ardından 22 Ekim'de 30. yıl kampanasının çalınmasıyla American Hospital The Bodrum Cup başlayacak. Organizasyonun etapları ise Yalıkavak, Leros (Yunanistan), Körmen (Datça), Kissebükü ve Bodrum noktaları arasında gerçekleşecek.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X