Tuba Ergin’den Tarihi Hamam’da 2019 Yaz Demi-Couture Defilesi

Tasarımcı Tuba Ergin “Maison Alaçatı” ismini verdiği yeni koleksiyonunu M Gallery The Galata Istanbul Hotel’in içerisindeki Tarihi Çeşme Hamamı’nda özel bir defileyle tanıttı.Defileyi izlemeye gelenler arasında Etel Baler, Özlem Kaymaz, Ahu Orakçıoğlu, Zuhal Pirinccioğlu vardı.

 

 

Tuba Ergin’den Tarihi Hamam’da 2019 Yaz Demi-Couture Defilesi
Yayın Tarihi: 9.05.2019 15:46:00
Tuba Ergin’in gündüz ve geceye uygun, Alaçatı’nın rahat ve havalı stilini yansıtan tasarımlarından oluşan “Maison Alaçatı” adlı Yaz 2019 Demi-couture koleksiyonu, The Galata Istanbul Hotel’de bir defileyle tanıtıldı.
 
Koleksiyonda akışkan kumaşların hakimiyeti ile birlikte özel elişi ve dikiş tekniklerinin kullanımı göze çarparken, mercan ve farklı deniz canlılarından oluşan motiflerle yapılmış iğne oyaları ve nakışlar da yer alıyor. Koleksiyonda ipek, dantel, güpür, deri ve payet detayları dikkat çekerken, puantiye, çizgi ve hayvan baskıları ve renkler geniş bir skalada yer alıyor: Fuşya, safran sarısı ve turuncu gibi canlı renkler; lila, mint ve mavinin serin tonları, siyah ve beyaz gibi ana renklerle birlikte yer alıyor.
 
Koleksiyonda Tuba Ergin’in ipek, dantel ve deri karışımlarını kullandığı , romantik bohem ve modern çizgileri müthiş bir uyumla birleştirdiği gelinlikler de yer bulurken defile alanı olarak seçilen Tarihi Çeşme Hamamı içerisinde Alaçatı ruhunu yansıtan renkli ve ilgi çekici dekoratif detaylar da defilede sunulan koleksiyonla bütünlük sağlıyor.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X