Tuba Ergin Sürdürülebilir Tasarım Anlayışı İle Kış Modasına Yön Veriyor

Özgün, modern, ilham veren kadınlar için yarattığı tasarımları ve her biri ses getiren, seçkin koleksiyonlarıyla moda dünyasının fark yaratan, başarılı isimlerinden TUBA ERGIN, sürdürülebilir tasarım anlayışı ile hayat verdiği dış giyim parçaları başta olmak üzere, trikoları, pantolonları ile kış mevsimini ve kayak tatillerini kusursuz bir şekilde tamamlıyor.

 

 

Tuba Ergin Sürdürülebilir Tasarım Anlayışı İle Kış Modasına Yön Veriyor
Yayın Tarihi: 5.01.2022 12:45:00
 
Akasya mağazasından sonra heyecanla beklenen Nişantaşı mağazasını da açarak tüm Türkiye çapındaki mağaza sayısını 3’e çıkaran, koleksiyonlarını sıra dışı, güçlü, çevreye duyarlı ve rafine kadınlar için tasarlayan ünlü moda tasarımcısı TUBA ERGIN, sürdürülebilir modanın Türkiye’deki öncülerinden biri olarak bu bilinçle tasarladığı montlar, kabanlar, paltolar, trikolar ve pantolonları ile kış mevsiminin en gözde parçalarını sunuyor.
 
Zamana meydan okuyan parçalar yaratarak, sezonların ötesinde sürdürülebilir bir gelecek anlayışı ile tasarımlarına uzun ömürlü moda çerçevesinde hayat veren TUBA ERGIN, koleksiyonlarının her birinde %90’ı doğal ve geri dönüştürülmüş malzeme kullanıyor. Zararlı ve toksik maddeler içermeyen Oeko Tek sertifikalı kumaşları, “EcoVero Viskon”, “Naia” iplikleri gibi birçok geri dönüştürülmüş kumaş ve iplik çeşidine tasarımlarında yer veren TUBA ERGIN’in, organik pamuk, ağaç dostu viskon, geri dönüştürülmüş lifler, vegan deri, organik ipek, liyosel kullanarak yarattığı tasarımların arasında vegan deri kullanılan Siloh Rugan Ceket, Violet Shearling Ceket ve Cosi Pantolon, geri dönüşümlü yün kullanılan Mika Oversize Ceket ve Oversize Emery Kaban, liyosel kullanılan Cupro Kapitone Clay Mont, viskon kullanılan Triko Elise Pantolon, Simli Pandora Elbise gibi parçalar öne çıkıyor.
 
Cesur Yeni Dünya” isimli kış koleksiyonunda, pandemide yaşanılan dünyanın değişimini kusursuz tasarım anlayışı ile resmeden TUBA ERGIN, bu koleksiyonda yer alan, hem fonksiyonel, hem de stili ile fark yaratan sürdürülebilir moda parçaları ile kış mevsimine yön verirken, en keyifli kayak tatillerinde de tercih ediliyor.
 
Siz de kendiniz ve sevdikleriniz için sürdürülebilir moda parçalarını tercih ediyor, kış boyunca ve kayak tatillerinde tarzınızla fark yaratmak istiyorsanız TUBA ERGIN’in Akasya ve Nişantaşı mağazalarını ya da adrese teslim özel alışveriş keyfi yaşatan online  https://www.tubaergin.com/ web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın! 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X