Timberland’den Konforu Eko-İnovasyonla Buluşturan İlkbahar Koleksiyonu

 

 

Timberland’den Konforu Eko-İnovasyonla Buluşturan İlkbahar Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 18.01.2022 01:33:00
Timberland, yeni Greenstride™ Solar Wave LT trekking ayakkabıları ve su geçirmezlik özelliklerine sahip kadın ve erkek dış giyim koleksiyonu ile bizi özgürce doğayı keşfetmeye çağrıyor! Timberland’in S22 ilkbahar koleksiyonu tüm outdoor maceralar için ihtiyaç duyulan hafifliği ve yüksek performansı bir arada sunuyor.
 
 
İster şehirde günlük rutinin içerisinde, ister doğayla iç içe yürüyüşlerde
 
Timberland’in yeni sezon ayakkabı ve giyim koleksiyonu, bahar aylarının tadını çıkarırken konfordan ödün vermek istemeyenler için tasarlandı. Bir yandan eko-inovasyonun sınırlarını zorlarken bir yandan markanın outdoor mirasına sadık kalan ilkbahar koleksiyonu, geri dönüştürülmüş ve yenilenebilir malzemeler içeriyor.
 
S22 sezonunun en yenisi GreenStride™ Solar Wave LT Hikers ayakkabı koleksiyonu
 
İlkbahar ruhunu yansıtan desenler ve renkleriyle GreenStride™ Solar Wave LT Hikers stili, yürürken ayaklara ideal konforu sağlayan tasarım ve taban özellikleriyle ayrışıyor. Bu koleksiyon aynı zamanda lekelere ve yağmura dayanıklı Defender Repellent Systems® özelliğini de barındırıyor.
 
Çevre dostu ReBOTL™ kumaştan (en az %50 geri dönüştürülmüş plastik) elde edilen file üst kısım ve %75 yenilenebilir biyo-bazlı malzemeden elde edilen konforlu GreenStride™ tabanları içeren Light Trail ayakkabı koleksiyonu baharını müjdecisi havalarda adımları özgürleştirmek için tasarlandı.
                          
 
Doğanın tadını çıkarmak, geçiş mevsiminin sürprizlerinden korunmayı gerektiriyor
 
Timberland'in kadınlar için tasarladığı ve sezonun öne çıkan ürünlerinden Su Geçirmez Yağmurluk her türlü hava koşulunda koruma sağlıyor. Hafiflik, nefes alabilirlik ve eko-inovasyon stilini bir araya getiren bu model, yeni sezon koleksiyonlarının gözde ürünlerinden.
 
Timberland erkekleri için ise ilkbahar sezonunda çok fonksiyonlu özelliklere sahip Wilmington Parka, geniş ve tam kapsamlı başlığı sayesinde her türlü açık hava macerası için rahatlık ve uyumu bir arada sunuyor.
 
%100 geri dönüştürülmüş materyaller kullanılarak tasarlanan kadın ve erkek dış giyim ürünlerinin her iki stili de Timberland’in sürdürülebilirlik vizyonunu yansıtıyor.
 
Timberland, ilkbahar koleksiyonunu yeni kampanyası All For Nature Nature for All ile destekliyor. Kampanya, engelleri yıkmak ve açık hava deneyimlerini daha keyifli ve erişilebilir hale getirmeye yardımcı olmak için çalışan iki kuruluş ile (Black Men Hike LA ve The Hood Hikers) işbirliği yapıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X