Timberland İkon Botlara “Lüks” Bir Dokunuş

Timberland'in zamansız 6 inç ikon botları bu sene yenilenen modeliyle karşımıza çıkıyor. Çift dolgulu yaka kısmı, kauçuk dış tabanı, kırmızı bağcıkları ve altın detaylarıyla bu kış için yeniden tasarlandı.

 

 

Timberland İkon Botlara “Lüks” Bir Dokunuş
Yayın Tarihi: 12.01.2022 14:10:00

Bu sezon Timberland, ikon botlarını zarif dokunuşlarla yeniden tasarladı. Tüm Timberland ürünleri gibi çevreye duyarlı olarak üretilen Premium 6 Inch Luxe Erkek Bot koleksiyonu ve Limited Heritage Luxe Kadın Bot koleksiyonu çift dolgulu yaka kısmı, Vibram kauçuk dış tabanı, kırmızı bağcıkları ve altın detaylarıyla ikon botlara yepyeni bir görünüm kazandırıyor.

Gümüş Sertifikalı sürdürülebilir tabakhaneden elde edilen birinci sınıf Better Leather deri kullanılarak tasarlanan Luxe Pack koleksiyonu, nefes alabilen su geçirmez koruma için TimberDry™ membran ve ReBOTL™ kumaştan üretilen astarla tamamlanıyor.

Bu zarif koleksiyonda kullanılan membran ve astar en az %50 geri dönüştürülmüş plastik içeriyor.

Timberland® Premium 6 Inch Luxe erkek bot koleksiyonunu ve Limited Heritage Luxe Kadın bot koleksiyonunu www.timberland.com.tr sitesinden inceleyebilirsiniz. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X