TikTok'daki Viral French Manikür Hilesi

Taze bir salon manikürü hissinden daha iyi bir şey var mı? Alternatif olarak, bozulmuş ojenize bakmak zorunda kalmaktan daha kötü bir şey var mı? Güzel ve taze bir kalıcı ojeden haftalar sonra, kendinizi tembel hissettiniz ve yanlışlıkla (bilerek) ojelerinizi soydunuz. İşte evde kendi kendinize zahmetsiz bir french manikür yapma hilesi!

 

 

TikTok'daki Viral French Manikür Hilesi
Yayın Tarihi: 2.11.2021 02:06:00
TikTok'da oldukça viral olan bu kolay DIY French maniküründe hile, makyaj süngerini French manikürün tırnak ucundaki kısmı için bastırarak kullanmak. Tırnağınızın ucunu süngerin içine bastırıp bırakın. İşte bu kadar kolay.

Klasik bir French için şeffaf bir ojeyi tırnağınıza sürdükten sonra tırnak uçları için beyaz ya da başka bir renk ojeyi süngerinize dökün. Süngerin üstündeki oje kurumadan tırnaklarınızın ucunu süngere bastırın. İnce bir uç için hafifçe bastırmanız yeterliyken kalın bir uç isterseniz iyice bastırdığınızdan emin olun.

Kullanacağınız makyaj süngeri silikon ya da klasik süngerlerden olabilir. Bu yöntemle hem daha az oje kullanacak hem evinizi daha az kirletecek hem de (en azından bir süre) manikür masrafından tasarruf edebileceksiniz. 

 
@nailzkatkat Quick & easy!✨ #fypシ #nailtutorial #nailvideos #nailtok #gelxnails #nailzkatkat ♬ I'm A Survivor - Reba McEntire 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X