Tiffany&Co Yellow Diamonds

Tiffany&Co`nun yellow diamonds adını verdiği sarı taşlı mücevherlerden oluşan koleksiyonu güneş ışığı kadar duru ve sıcak.

 

 

Tiffany&Co Yellow Diamonds
Yayın Tarihi: 16.03.2011 17:37:00

Tiffany & Co. yeni “Yellow Diamonds” koleksiyonuyla mücevher tutkunlarının başını döndürmeye devam ediyor.

Koleksiyonda yer alan taşlar güneş ışığı kadar duru, bir o kadar da yoğun ve sıcak renkleriyle dünyanın en iyi pırlantalarının arasında yerini almış durumda.
 
Tiffany elmastraşları tarafından sarı pırlantaların doğal rengini vurgulayacak şekilde geliştirilen özel cushion kesimin Tiffany tasarım ekibinin modern montürleriyle birleşmesi koleksiyonu mücevher tutkunları için “must- have” haline getiriyor.
 
Her 10.000 pırlantadan sadece 1’inin “fancy color” olduğu ve bunların içinde de çok azının Tiffany & Co. standartlarına uyduğu göz önüne alındığında “Yellow Diamonds” koleksiyonundaki parçaların ne kadar nadide olduğunu anlamak hiç de zor değil. Böylesi muhteşem güzelliğe sahip pırlantalar doğanın en değerli hazineleri arasında sayılıyor.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X