The North Face x KAWS Koleksiyonu

The North Face’in son iş birliği KAWS koleksiyonu ile tanışın.

 

 

The North Face x KAWS Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 17.01.2022 11:40:00

The North Face, dünya çapında ikonik heykelleri, sınırlı sayıda oyuncak tasarımlarıyla tanınan sanatçı ve giyim tasarımcısı KAWS ile eşsiz bir koleksiyon için güçlerini birleştirdi. The North Face’in dünyaca ünlü sanatçı KAWS ile yaptığı ilk işbirliğinde, çizgilerin dışında bir dünya göz önüne serilerek The North Face’in teknik ve ikonik stili bir kanvas olarak kullanılması sonucunda göz alıcı bir koleksiyon ortaya çıkarıldı. The North Face XX KAWS koleksiyonu, KAWS’ın imzası olan parlak ve soyut desenlere yer verildiği, geniş bir renk paletinin kullanıldığı algı ve görünürlük temaları üzerine inşaa edildi. The North Face ve KAWS’ın bir araya geldiği bu benzersiz koleksiyonda, The North Face’in ikonik koleksiyonları Freeride ve Icons of Exploration koleksiyonlarından parçalar da yeniden tasarlanıp üst seviyelere taşınarak koleksiyonda yerini aldı.
 

The North Face XX KAWS koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.thenorthface.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MODA HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X