The North Face Beymen İstinyePark Pop-Up Butik

 

 

The North Face Beymen İstinyePark Pop-Up Butik
Yayın Tarihi: 17.01.2022 11:44:00
55 yılı aşkın geçmişe sahip dünyaca ünlü outdoor markası The North Face’in iklim değişikliği ve global ısınma konularına dikkat çekmek için özel olarak tasarladığı Trans-Antarctica (TAE) koleksiyonu, 28 Ocak’a kadar The North Face Beymen İstinyePark Pop Up butiğinde modaseverler ile buluşuyor.
 
The North Face sponsorluğunda 1990 yılında Antartika’da gerçekleştirilen, yaklaşık 200 gün süren 4.000 mil uzunluğundaki keşif gezisinden ilhamla hazırlanan özel koleksiyon, kaşiflerin bu zorlu yolculukta giydikleri orijinal ekipmanlardan ilham alınarak tasarlandı.
 
En zorlu hava koşullarında bile vücut ısısını koruyan, nefes alabilir materyaller ile tasarlanan su ve rüzgar geçirmeyen parkalar, yıldönümüne özel logo yamaları içerir. DryVent™ teknolojisi ile üretilen pantolonlar ve hareket özgürlüğü sunan polarlardan oluşan  The North Face Trans-Antarctica (TAE) koleksiyonunu keşfetmek için 28 Ocak tarihine kadar The North Face BEYMEN İstinyePark Pop Up butiğini ziyaret edebilirsiniz.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X