'Terrazzo' Sehpa ve Masalar Grob'da

“Evinizde sadeleşmeye yer açın” mottosuyla kurulan Grob, 'yeni normal' yaşam tarzımızın yansımasını minimal mobilya ve yaşam elemanlarıyla ortaya koyuyor.

 

 

'Terrazzo' Sehpa ve Masalar Grob'da
Yayın Tarihi: 22.02.2021 13:11:00
Tarihi 1500 yıl öncesine dayanan, 16. yüzyılda İtalyan mermer ustaları tarafından artan malzemeleri kullanmak için yapılan ve dünyanın en çevreci çözümlerinden biri olan, ilk sürdürülebilir zemin malzemesi Terrazzo, Grob'ta sehpa ve masalarla karşımıza çıkıyor.
Son 3 yıldır İskandinav tarzın önemli bir elemanı olan Terrazzo, Grob'ta yer alan farklı ölçü ve modeldeki ürünleriyle büyük beğeni topluyor.
Terrazzo sehpa ve masaların yanısıra Grob'un ürün yelpazesinde tekli koltuklar, puflar, sandalyeler, sedirler, bench ve daybedlerden oluşan oturma elemanlarıyla, dresuar, konsollar, çalışma masaları ve diğer tamamlayıcılar yer alıyor.
 
Siz de evinizde yaşam alanınızı genişletmek için "azaltırken neler arttırılabileceğinizi" merak ediyorsanız, tüm Grob ürünlerine grob.store adresinden  ulaşabilirsiniz.
 
 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X