Tasarımın Denge ile Buluşması: Mizan Sehpa

Organik doğal malzemelerin kullanıldığı minimal oturma ve yaşam elemanları yapımı projesi Grob, Mizan Sehpa modeliyle estetik, denge ve işlevselliği birarada sunuyor.

 

 

Tasarımın Denge ile Buluşması: Mizan Sehpa
Yayın Tarihi: 17.08.2021 11:01:00
Gürgen ağacının sağlamlığını yumuşatan formu ve zarif duruşuyla çarpıcı bir tasarım olan Mizan Sehpa dengesi ve hassasiyetiyle yanı başınızda size bir dost edasıyla eşlik ediyor.

Mizan Sehpa, kapladığı alan ve yüzey genişliği bakımından fayda, zarafet ve kullanım rahatlığı denklemini birarada sunuyor.

Kaynağını doğadan alan, usta zanaatkarların el emekleriyle yoğrulan, sadeliğin işlevselliğini odağına oturtan Grob, Mizan Sehpa ile fark yaratan bir çizgi ortaya koyuyor.

Kelime anlamı ölçü aracı ve tartı olan Mizan, Grob'un eşsiz tasarımıyla terazi hassaslığına ve dengesine sahip bir sehpa olarak boy gösteriyor.

Grob'un ürün yelpazesinde sehpaların yanısıra tekli koltuklar, puflar, sandalyeler, bench ve daybedlerden oluşan oturma elemanlarıyla, dresuar, konsollar, çalışma masaları ve diğer tamamlayıcılar yer alıyor.

Siz de evinizde yaşam alanınızı genişletmek için "azaltırken neler arttırılabileceğinizi" merak ediyorsanız, tüm Grob ürünlerine grob.store adresinden  ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X