Sofía Sanchez de Betak, Mango’ya Özel Elbise Tasarladı

Sofía Sanchez de Betak Mango’ya özel, Mayıs ayından itibaren satışta olacak bir elbise koleksiyonu tasarladı.

 

 

Sofía Sanchez de Betak, Mango’ya Özel Elbise Tasarladı
Yayın Tarihi: 27.03.2021 17:27:00

Sofía Sanchez de Betak, Mango ile Akdeniz'den ilham alan özel bir elbise koleksiyonu olan CHUFY X MANGO'nun tasarımı için iş birliği yapıyor. Moda direktörü, danışman, tasarımcı ve moda endüstrisinin en tanınmış yüzlerinden biri olan Betak, tarzı ve seyahate olan tutkunluğu ile dikkat çekiyor.

Sofía, Mango'nun elçisidir. Yıllardır marka ile işbirliği yapmaktadır ve 2019 yılında firmanın tasarımlarından birini giyerek Met Gala'ya katılmıştır. Moda endüstrisinin en prestijli etkinliklerinden biri olan galaya ilk kez bir İspanyol markası katılmıştır.

Mango, daha önce çeşitli markalar, sanatçılar ve yeteneklerle işbirliği yapmıştı. Firma, bu proje ile kendisini topluluğuna bağlayan bağları güçlendirirken, tarzına yeni bir yorum ve taze bir bakış açısı katan kişilik ve değerden de besleniyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X