So CHIC’ten Kadınlar Günü Kampanyası

8 Mart`a kadar tüm ürünler yüzde 20 indirim fırsıtayla So CHIC`de sizleri bekliyor.

 

 

So CHIC&#8217ten Kadınlar Günü Kampanyası
Yayın Tarihi: 7.03.2011 11:15:00

So CHIC bu özel günde tüm kadınlara anlamlı bir koleksiyon sunuyor. Hayatımıza yön veren, bizi şekillendiren annelerimize, eşimize, sevgilimize bu anlamlı günde şık bir hediye ile teşekkür etme fırsatı veren So CHIC, ` Maskeli Baykuş`un Tılsımı` koleksiyonu ile onlara şans ve uğur getirecek bir tasarım sunuyor ve So CHIC mağazalarında tüm koleksiyonlarını indirim fırsatıyla sunuyor.

Renk ve model alternetifli `Maskeli Baykuş`un Tılsımı` koleksiyonu, hayatımıza değer katan kadınlara şans ve mutluluk getirecek. Özel Günler için hazırladığı koleksiyonlarla her zaman farklı alternatifler sunan So CHIC, sizi hayatınıza değer katan kadınları mutlu etme imkanı veriyor. Tüm So CHIC mağazalarından edinebileceğiniz koleksiyon ve So CHIC` in özgün tasarımlarını 5-6-7 ve 8 Mart tarihlerinde indirim fırsatı ile almayı unutmayın.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X