Samsonite ile Kış Tatiline Hazır Mısınız?

İlk kar yağışını çoktan geride bırakırken, pistlere çıkma heyecanı hızla yaklaşıyor.  

 

 

Samsonite ile Kış Tatiline Hazır Mısınız?
Yayın Tarihi: 25.01.2022 12:32:00
Kış tatilleri, özellikle de kayak tatillerine hazırlanmak gerçek bir organizasyon gerektirir. İhtiyacınız olan  kıyafetler ve aksesuarlar  fazla yer kaplar ve alacağımız her parça önem taşır. Samsonite size mükemmel bir konfor sağlayarak kayak tatiliniz öncesi hazırlanmanızı kolaylaştırıyor.

Şimdi  kayak tatilinizi Samsonite ile rahatça planlayabilirsiniz. Samsonite valizlerinin hafifliği sayesinde kayak kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı  önceden kombinlemenize gerek yok, istediğiniz kadar kıyafeti ve aksesuarı yanınıza alabilirsiniz.  Geniş iç hacimli valizler ve körük özelliği ile ekstra alan sağlayan modeller sayesinde hepsine yer var.

En mükemmel seyahat arkadaşı Samsonite ile valizinizi hazırlarken tüm eşyalarınızı kolayca sığdırabilecek, hafif, estetik ve renkli tasarımları sayesinde de rahatça seyahat edebileceksiniz. Tüm güvenlik kriterlerine de uyan Samsonite bavulları TSA kilit sistemiyle içinizi daha da rahat ettirecek.
Samsonite, gittikçe değişen dünyada, akıllı, modern ve inovatif çözümler üreterek seyahatlerine dayanıklılık ve konfor katmak isteyenler için, günlük yaşantılarında hayatı kolaylaştıran ürünler sunuyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X