Radio Adidas iPhone uygulaması

Birinci yaşını kutlamaya hazırlanan Radio adidas Originals, şimdi de ücretsiz iPhone ve iPad uygulamaları ile dinleyicileriyle buluşuyor.

 

 

Radio Adidas iPhone uygulaması
Yayın Tarihi: 11.04.2012 11:57:00

6 Mayıs 2011’de yayın hayatına başlayan ve birinci yaşını kutlamaya hazırlanan Radio adidas Originals, şimdi de ücretsiz iPhone ve  iPad uygulamaları ile dinleyicileriyle buluşuyor.

Dinleyiciler Radio adidas Originals’ta, yeni nesil elektronik müzik, house, disco, electro-pop, indie-rock, downtempo ve lounge müzik türlerinde Radio adidas Originals’a özel setleri ve Club Bangkok, Fakepakt gibi DJ’leri dinleme fırsatı bulabiliyor.

7/24 yayın yapan radyo, günün her saati için ayrı programlara ve birçok yerli ve yabancı isme ev sahipliği yapıyor. İnternet üzerinden keyifle takip edilen Radio adidas Originals, iPhone ve iPad uygulamaları sayesinde artık sevenlerine yolda, sokakta, arabada, özetle her yerde eşsiz müzik deneyimi yaşatıyor.

Haber: Ece Cam  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X