PINKO, Yeni Sezon İlhamını ‘PINKO Ailesinden’ Alıyor

PINKO, yeni sezon ilhamını; doğayı, hayvanları ve tüm gezegeni önemseyen iş etiği ile PINKO ailesinden alıyor. PINKO, sürdürülebilir yaşam koşullarını benimseyen bu bakış açısı #PINKOtakecare ile sonbahar kış sezonuna başlangıç yapıyor.

 

 

PINKO, Yeni Sezon İlhamını ‘PINKO Ailesinden’ Alıyor
Yayın Tarihi: 11.11.2020 13:15:00
Ailesinin her ferdine dürüst, samimi ve önemseyen bir duyarlılıkla yaklaşırken bu değerleri, yeni sezonda da birçok koleksiyonda olduğu gibi bu koleksiyonda da #PINKOtakecare bakış açısıyla sunuyor. Her sezon çevreye ve topluma katkı sağlayacak projeleriyle öne çıkan PINKO, bu koleksiyonunda farklı ve geri dönüştürülmüş kumaşlardan ürünlere yer veriyor.

Geri dönüştürülmüş kumaşlardan üretilmiş detaylar, PINKO’nun vazgeçilmezi…
Her sezon geri dönüştürülmüş kumaşlara yer veren PINKO bu koleksiyonda sentetik krep elbiselerde kullanılmış olan kumaşları, geri dönüştürülmüş iğne yapraklı ormanlardan gelen materyallerle yeniden kullanılıyor. Böylece üretimin çevre üzerindeki olumsuz süreci minimize ediliyor.

PINKO, uzun yıllardır koleksiyonlarında; topluma katkı sağlamaya önem gösterirken, gelişmesi için yerel kuruluşları destekliyor.

PINKO, Haziran 2018 tarihinde çalışanları için sürdürülebilir toplum ve sağlığı gözetme amacıyla hazırlanmış bir projeye başladı. İtalya’da başlamış olan bu girişim, insanların psikolojik ve fiziksel sağlığına odaklanıyor. Çalışanlarına, doktor, psikoterapist, sağlık koçu desteği vererek, İtalya’daki anlaşmalı sağlık merkezlerinde bu konuda farkındalık artırmak için bir paket sunuyor.

PINKO, sürdürülebilir vizyonuyla ekolojik hareketliliği gözetiyor. PINKO ailesinin tüm çalışanları, mesai saatleri içerisinde evcil hayvanlarıyla birlikte olabiliyor. PINKO tüm bünyesinde bu vizyonu benimseyerek daha büyük kitlelere de dokunabilmek istiyor.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X