PFW Balmain Defilesinde: Alessandra Ambrosio

Paris Moda Haftası kapsamında gerçekleşen Balmain Sonbahar 2016 Erkek Koleksiyonu`nun defilesinde, Olivier Rousteing her zaman olduğu gibi kadın modellere de podyumda yer verdi.

 

 

PFW Balmain Defilesinde: Alessandra Ambrosio
Yayın Tarihi: 25.01.2016 10:43:00

Paris Moda Haftası kapsamında, geçtiğimiz gün gerçekleşen Balmain defilesi, her zaman olduğu gibi modaseverlerin ilgisini çekmeyi başardı. Jon Kortajarena, Marlon Teixeira ve Sean O`Pry gibi yakışıklılığıyla ön plana çıkan isimleri podyumda gördüğümüz defilede; Alessandra Ambrosio, Lily Donaldson ve Isabeli Fontana gibi kadın modeller de yer aldı. 

Koleksiyona bakacak olursak..

Olivier Rousteing bu kez Fransız askerinin şıklığını podyuma taşıdı. Tarihle güçlü bir bağ kurulan koleksiyonda nakış ve süslemeler her zaman olduğu gibi koleksiyonda yerini aldı. Kadife dokusunun sıkça görüldüğü koleksiyonda, Rousteing`in imzası niteliğindeki ceket kalıpları da yerini korudu.

Defile fotoğrafları için galerimize tıklayabilirsiniz!


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEFİLE HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X