Parle Beauty’de Güzellik Buluşmaları

Aşk Psikoloğu Işıl Evrim Akgün moderatörlüğünde ve Parle Beauty ev sahipliğinde gerçekleştirilen Nişantaşı’ndaki influencer davetinde Ameliyatsız Bişoktemi etkisi yaratan Q Shape uygulaması tanıtıldı.

 

 

Parle Beauty’de Güzellik Buluşmaları
Yayın Tarihi: 16.11.2021 14:44:00

Cilt bakımından çatlak tedavisine, dermatolojik müdahalelerden son teknoloji zayıflama uygulamalarına kadar çok geniş bir yelpazede hizmet sunan Parle Beauty, Aşk Psikoloğu Işıl Evrim Akgün moderatörlüğünde gerçekleşen bir influencer davetine imza attı.

Nişantaşı’ndaki merkezde gerçekleşen davette Parle Beauty’in yöneticisi Estetisyen Ece Karabulut, uygulamalar hakkında bilgi verirken, Ameliyatsız Bişoktemi etkisi yaratan, yüz hattını şekillendiren ve nazolabial çizgileri azaltan Q shape uygulaması hakkındaki sorulara da açıklık getirdi.

Program sunucusu Elçin Ateş, manken Seçkin Piriler, şarkıcı Yeşim Erçetin ve Gökçe Kırgız gibi isimlerin de aralarında bulunduğu davete katılım oldukça yüksekti.
 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X