Pandora Symbols & Colours Koleksiyonu ile Yeni Yıla Enerjik Bir Başlangıç

Her yeni yıl yepyeni bir sayfa!

 

 

Pandora Symbols & Colours Koleksiyonu ile Yeni Yıla Enerjik Bir Başlangıç
Yayın Tarihi: 11.01.2022 16:18:00
Yeni başlangıçlar, umutlar ve kendimizi keşfetmek için eşsiz bir fırsat. İşte bu tazelenme enerjisini ve güzel duyguları hiç unutmaman ve üzerinde taşıman için Pandora yepyeni ve rengarenk tasarımlarla karşında!
 
Seni ve hayallerini anlatan çarpıcı charm’lardan, parlak değerli taşların eşlik ettiği rengaren sembollere, Pandora Symbols & Colours koleksiyonu sayısız stil seçeneği sunuyor. 
 
Sonsuzluğu sembolize eden ve kafes işi Sonsuzluk Sarmalı Charm’lar, koruyuculuğu sembolize eden Işıltılı Her Şeyi Gören Göz Charm ve şansın simgesi Yonca, At Nalı ve Uğur Böceği Üç Yönlü Charm koleksiyonun favori mücevherlerinden. Yin ve Yang Işıltılı Sallantılı Charm dengeyi temsil ederken, Dönen Pusula Sallantılı Charm ise yönünü arayanlara eşlik ediyor. Sana büyük umutlarını hatırlatacak simgelerden oluşan mücevherler ile stiline favori mücevherlerinin enerjisini kat!
 
En kaliteli materyallerin usta ellerde tamamlanmasıyla oluşan Symbols & Colours yeni yılda da en güzel anlarına eşlik edecek!
 
#ForEveryStory
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MODA HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X