Organik Keçi Sütünden HiPP Süt Formülleri

Dünyanın en büyük Organik Hammadde işleyicisi Alman markası HiPP, HİPP Organik Keçi Sütü Bazlı Devam Sütleri Mehmet Ustaoğlu PR tarafından, Swiss Otel de yapılan davette, tanıtıldı.

 

 

Organik Keçi Sütünden HiPP Süt Formülleri
Yayın Tarihi: 5.06.2022 17:41:00

HiPP markası Pazarlama Müdürü SayimeEmine Arslan Organik Keçi sütü bazlı devamsütleri hakkında bilgi verdi.. 

HiPP ürün yelpazesi için yeni formüller

 

Organik keçi sütünden HiPP süt formülleri

 

Kolay sindirilen organik keçi sütü sayesinde nazik beslenme

 

Anne sütü bebekler için en iyisidir ve sağlıklı büyümeleri için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlar.Anne sütü ile beslenemeyen veya hiç beslenmemişbebeklerin ebeveynleri, bebeklerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan bir formüle ihtiyaç duyar.Avrupa'nın 1 numaralı organik süt formülü markasıolan HiPP, şimdi ürün yelpazesini organik keçisütünden yapılan süt formülleri de içerecek şekildegenişletiyor. Bu yeni ürünler, tüm özenimiz ve 50 yılıaşkın süt formülü üretimimizden edindiğimiz uzmanlıkla geliştirildi.

 

En kaliteli organik keçi sütünden  

Keçi sütünden üretilen formüller Almanya ve birçokülkede giderek daha popüler hale geliyor. Daha 2012 yılında, Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA), keçisütünün formüller için güvenli ve uygun bir protein kaynağı olduğu sonucuna vardı. Keçi sütü doğalolarak kolay sindirilir ve formül mama için iyi ve güvenli bir temel sağlar. Bebeğin inek sütü formüllerine karşı hassas olduğu durumlarda veyaebeveynlerin genellikle bebeklerini keçi sütü bazlımamalarla beslemeyi tercih ettiği durumlarda,standart süt formüllerine alternatif olarak kullanılır.Organik keçi sütünden elde edilen yeni HiPP formülü, emzirmeden biberonla beslemeye yumuşakbir geçiş sağlar. HiPP'in keçi sütünden yapılan yeniürünlerinin sindirimi kolaydır ve bebeğin tolerasyonuyüksektir. Ayrıca HiPP'in denenmiş ve test edilmişorganik GOS'unun eklenmesi sayesinde dengeli birbağırsak florasının gelişimini desteklerler. Bu diyetlifleri kalın bağırsağa kadar sindirilmeden ulaşır ve doğal laktik asit kültürleri gibi faydalı bağırsakbakterileri için besin görevi görür. Keçi sütü birçok değerli vitamin, mineral, mikro besin içerir ve sindirimi kolay olarak kabul edilir. Keçi sütünün bir özelliği, yapısal olarak anne sütündeki beta kazein ilekarşılaştırılabilir olan A2 beta kazein bakımındandoğal olarak yüksek olmasıdır. Keçi sütü proteinininbileşimi sayesinde sindirimi kolaydır. A2 yapısı iyi toleransa katkıda bulunur .

Organik keçi sütünden yapılan bu yeni HiPP ürünleri, bebeklerin ve küçük çocukların gelişimlerinin her aşamasında sağlıklı büyümeleri için ihtiyaçduydukları tüm önemli vitaminleri ve besinlerisağlıyor.

 

Ufak bir hatırlatma: HiPP karton kutuların içindekisüt formülleri iklim nötr olarak üretilir.

HiPP'in yeni organik keçi sütü formüllerinin de sürdürülebilir bir ambalaj ile paketlendiğini ve böylece çevre ve iklimin korunmasına önemli bir katkı sağladığını söylemeye gerek yok. HiPP kartonkutularımızın üretimi sırasında önemli ölçüde daha az karbon salınır.  Ayrıca organik HiPP keçi sütüformüllerimiz Almanya'da iklim nötr olaraküretilmektedir.

 

HiPP formülleri, bebeklerin özel beslenmeihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu şekilde çocuklara sağlıklı gelişim için ihtiyaçduydukları her şeyi sağlıyoruz. Sütformüllerimizde 50 yılı aşkın süredir tüm özenve tecrübemizi en iyi formülleri üretmeye adadık. Organik HiPP formüllerimizleebeveynler, formül mama araştırmalarındaki enson bulgulara ve en iyi HiPP organik kalitesinedayanarak, beslenme uzmanları tarafındananne sütü rol model alınarak geliştirilen HiPP'inköklü kavramlarına güvenebilirler.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ANNE VE ÇOCUK HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X