NUXE Sun ile Yazın Kokusunu Hissedin

NUXE Sun bizi yazın zevklerini tatmaya, farklı dokular ve karşı konulmaz bir kokuyla güneşin sıcak dokunuşlarının tadını çıkarmaya davet ediyor. Fransa’da üretilen formüller cildi korurken okyanusların da korunmasına büyük önem veriyor.

 

 

NUXE Sun ile Yazın Kokusunu Hissedin
Yayın Tarihi: 16.04.2021 13:07:00

CİLDİ & OKYANUSLAR KORUR

NUXE Sun ürünleri, cildi korurken okyanusların da doğal dengesinde bir bozulma yaşanmaması için formüle edilmiştir.

Her zaman ‘temiz güzellik’ arayışının bir parçası olan NUXE, yepyeni bir NUXE Sun patentinin konusu olan, esterlerle birleşik ayrıcalıklı bir karışım oluşturarak; güneşten korunma sistemini

olabilecek  en ideal hale getiriyor. Yeni formüllerde sadece 3 güneş koruyucudan oluşan özenli

seçilmiş ürünler, UVA ve UVB ışınlarına karşı aynı etkili korumayı sunmaya devam ediyor.

NUXE Sun formülleri, deniz habitatlarının korunmasına özen gösteriyor: Deniz ekosistemlerinde test edilmiştir. Formüllerin suya dayanıklı olması, yüzerken çözünen güneş kremi miktarını azaltıyor. Güneş Sonrası Saç ve Vücut Şampuanı kolayca biyolojik olarak parçalanabilir.

 

SAF BİR KEYİF İÇİN

Saten dokulu yağ, akışkan bir sıvı ve ferahlatıcı bir losyon; NUXE Sun bakım ürünlerinin dokuları şaşırtıcı duyusal bitişleriyle karşı konulamaz ve her koşulda iyi hissettiren o özlenilen tatil kokusunu sunuyor. Uygulamadan birkaç dakika sonra, turunç ve portakalların ışıltılı ahengi duyuları harekete geçiriyor. Uçuşan Hindistan cevizi-Tahiti gardenyası esintisi zihninizi tropikal sahillere taşır. Esansın kalbinde ise, vanilya ve misk kokusunun uyumu cilde nüfuz eder.

 

NUXE SUN’IN EN İYİLERİ

‘Yaz Zevkleri’ SEÇKİSİ

 

Seçki, güneş sizi nereye götürürse götürsün size eşlik eder. Bu bakım ürünleri, pirinç, biberiye ve E vitamininin doğal anti-oksidan özleri sayesinde cildi güneş ışınlarından korur ve cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur. %100 Fransa'da üretilen Su Sümbülü Oleo-aktifi®️ ve Marquesas Adaları'ndan Kau Pe Çiçekleri harika nemlendirici ve yatıştırıcı özelliğine katkıda bulunur.

 

 

GÜNEŞ KORUYUCU HAFİF DOKULU YÜZ KREMİ

YENİ FORMÜL YÜKSEK KORUMA SPF 50 YÜZ

Karma cildi korumak için hafif ve akışkan “doğal cilt etkisi” görünümünün yerini hiçbir şey tutamaz. Pratik cep boyunu kullanmadan önce hafifçeçalkalayın.

 

BRONZLAŞTIRICI YÜZ VE VÜCUT YAĞI

YÜKSEK KORUMA SPF 30 YÜZ & VÜCUT

Bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş dokusu pürüzsüzce uygulanır, cildikorur vesatenbir bitişle güzelleştirir.

 

GÜNEŞ KORUYUCU YÜZ VE VÜCUT SÜTÜ

YENİ FORMÜL YÜKSEK KORUMA SPF 50 YÜZ & VÜCUT

Suya ve tere dayanıklı püskürtülen yapısı beyaz izbırakmadancilt tarafındanemilir. Sporseverler için idealdir.

 

NEMLENDİRİCİ KORUYUCU SAÇ YAĞI

NEMLENDİRİCİ KORUYUCU

Çoklu-koruyucu ve suya dayanıklıdır. Saç yapısını ve renginigüneşin,kumun ve klorunetkilerinden korur. Hızlıca emilen yapısıyla saçı ağırlaştırmadan yumuşatır ve nemlendirir.
 

NUXE SUN’IN EN İYİLERİ

After-Sun’ S E Ç K İ S İ

 

GÜNEŞ SONRASI ŞAMPUANI SAÇ VE VÜCUT ŞAMPUANI

Hoş kokan kremsi köpük dokulu ürün akşamları UV filtreleri, tuz, klor ve kumdan arınmanızı sağlar. 
 

GÜNEŞ SONRASI BAKIM KREMİ GÜNEŞ SONRASI LOSYON

YÜZ & VÜCUT 

Sorbe dokusu yanmış cildin onarılmasına ve yatıştırılmasına yardımcı olur. 2 hafta daha uzun süren bronzluk kazanmanıza yardımcı olur. 

 

VÜCUT SPREYİ

Gün batımını andıran şişesiyazın sıcak parıltısını yansıtır. Tatlıportakal/ hindistan cevizi/ Tiare çiçeğinin büyüleyici uyumu sizi uzak kıyılara götürür.

 

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X