NIVEA’nın Bakım Yapan “Dudak Peeling Serisi” ile Ekstra Pürüzsüz Dudaklar

NIVEA’nın E-vitamini ile zenginleştirilen yenilikçi formüle sahip Dudak Peeling Serisi, dudaklara hem bakım yapıyor hem de ekstra pürüzsüzlük sağlıyor.

 

 

NIVEA’nın Bakım Yapan “Dudak Peeling Serisi” ile Ekstra Pürüzsüz Dudaklar
Yayın Tarihi: 10.03.2021 13:30:00

Dudaklar günlük yaşamda pek çok dış etkene maruz kalıyor. Özellikle soğuk ve kuru hava dudakların hassas derisini nemsiz bırakıyor. NIVEA’nın E vitamini ile zenginleştirilen yenilikçi formüle sahip Dudak Peeling Serisi, dudaklara bakım yaparak ekstra pürüzsüzlük sağlıyor. Dudakları birbirine sürttükten sonra çözünen doğal kökenli peeling partikülleri içeren Dudak Peeling Serisi, ruj sürmeden önce makyaj bazı olarak da kullanılabiliyor. 

 

E vitamini ile dudaklara bakım yaparak nemlendiren seride Organik Aloe Vera ve Kuşburnu Yağı olmak üzere iki ayrı ürün yer alıyor. Dudaklarına her gün bakım yapmak ve özen göstermek isteyenler için geliştirilen Kuşburnu Yağı özlü Dudak Peeling’i, formülündeki kuşburnu yağı ile dudakların uzun süre nemini korumasını sağlarken, Aloe Vera ile zenginleştirilen NIVEA Dudak Peeling’i, kurumuş ve çatlamış dudakların yenilenmesine yardımcı oluyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X