Nesfit, Koşu Bandı Kampanyasıyla Herkesi Harekete Geçmeye Çağırıyor

Her sabah neşe ve enerjiyle güne başlamaya yardımcı olan kahvaltıların başrolü Nesfit, “İyi Yaşamak Senin Nesfit’inde” mottosuyla tüketicisine destek oluyor. Nesfit, Nisan ayında başlattığı yeni kampanyasıyla birlikte çekilişle “Walkingpad Katlanabilir Koşu Bandı’’ kazandırarak daha aktif ve mutlu bir yaşam için bir adım atıyor.

 

 

Nesfit, Koşu Bandı Kampanyasıyla  Herkesi Harekete Geçmeye Çağırıyor
Yayın Tarihi: 10.05.2022 12:00:00
Harika bir gün geçirmenin ilk adımı olan besleyici ve enerji veren bir kahvaltı yapmanın önemini bilen tüketiciler için Nesfit sağlıklı ve kaliteli bir yaşamı desteklemeye devam ediyor! İyi bir beslenme düzenine katkı sağlamak için ideal olan promosyonlu Nesfit paketleri, aynı zamanda koşu bandı çekilişi için hak kazandırıyor.  Bu yeni kampanyayla birlikte tüketiciler Nesfit paketlerinde karşılacakları yüzde yirmi daha fazla ürünün yanı sıra 100 adet katlanabilir koşu bandı kazanma şansı da yakalayacak! 
 
Nesfit, nefis ve besleyici ürün içeriğiyle olduğu gibi kampanyalarıyla da her zaman sağlıklı ve iyi yaşamı, fiziksel aktiviteyi desteklemekte. Marka, tam tahıl, yulaf ve pirinç gevreğinden oluşan besleyici ürünlerinin yenilenen paketlerinde, “İyi yaşamak senin Nesfit’inde” mesajıyla herkesi harekete geçmeye ve kendisi için iyi bir adım atmaya davet ediyor. 
 
Lezzetli ve enerji dolu öğünler sunan Nesfit’in; evde kolayca spor yapabilmenizi sağlayan ve spor yapmak için kendini yataktan zor kaldırabilenleri dahi motive edecek hediyesi Walkingpad Katlanabilir Koşu Bandı, katlanabilir olmasıyla evlerde yer kaplamıyor, kolayca kendine yer bulabiliyor!
 
“İyi Yaşamak Senin Nesfit’inde” mottosuyla hareket eden Nesfit, sabahlarımıza enerji katmaya her zamanki gibi hız kesmeden devam ediyor!

 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X