Modelin Koltuk Altı Tüyleri Olay Oldu!

Nike’ın reklam yüzlerinden biri olan Annahstasia Enuke, koltuk altı tüyleri ile sosyal medyada büyük ses getirdi.

 

 

Modelin Koltuk Altı Tüyleri Olay Oldu!
Yayın Tarihi: 30.04.2019 17:08:00

Ünlü tenisçi Serena Williams Nike'ın kampanyalarında yer alarak markanın cinsiyetçilik ve ırkçılığa karşı duruşunu sergilemesinde etki etmişti. Görünen o ki, marka yeni kampanyasıyla da güçlü duruşunu bozmuyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Big mood @annahstasia.

NikeWomen (@nikewomen)'in paylaştığı bir gönderi ()


Müzisyen ve model kimliğiyle dikkat çeken Annahstasia Enuke’nin, 26 Nisan’da nikewomen Instagram hesabında yayınlanan fotoğrafı dikkat çekti. Fotoğraf, paylaşıldıktan kısa bir süre içerisinde yorum yağmuruna tutuldu.
 
Amerikalı-Nijeryalı model Enuke'nin spor sütyeni ile kendinden emin bir duruşla verdiği pozda dikkat çeken ilk şey koltuk altı tüyleri oldu. Takipçilerin bir kısmı görüntüyü “iğrenç” olarak yorumlarken bazıları da markayı ve modeli takdir etti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nature is as patient and endless as it is violent.

Annahstasia™ (@annahstasia)'in paylaştığı bir gönderi ()


Model Enuke ise tartışmalarla ilgili fikrini paylaştığı bir fotoğrafla dile getirdi: “Doğa, şiddetli olduğu kadar sabırlı ve sonsuzdur.”
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X