Misbahçe'nin Yeni Üyesi: Güçlendirici Besleyici Aktif Tırnak & Kütikül Serumu

Gücünü doğadan alarak %100 doğal kaynaklı sonuç odaklı formüller üreten Misbahçe’nin fark yaratacak yeni üyesi…

 

 

Misbahçe'nin Yeni Üyesi: Güçlendirici Besleyici Aktif Tırnak & Kütikül Serumu
Yayın Tarihi: 11.03.2021 12:10:00

Zayıflamış, çatlamış, hasar görmüş tırnak ve kütiküllerinizin de bakıma ihtiyacı var! Son yıllarda yaygınlaşan uygulamalardan olan tırnak tasarımı, kalıcı oje uygulamaları ve tırnaklarınızın maruz kaldığı her türlü zararlı kimyasala bağlı olarak tırnaklarınız ve tırnak etleriniz güçsüzleşir, cansızlaştır ve nemini yitirebilir. Misbahçe’nin bitkisel aktif bileşenler, %100 doğal sabit ve uçucu yağlar ile zenginleştirilen yeni ürünü Güçlendirici Besleyici & Aktif Tırnak & Kütikül Serumu tırnak ve kütikül bakımında kullanıcılara ihtiyaç duyduğu bakımı sunuyor!

 

Uzun süre havasız kalan tırnaklarda sararma ve incelme gibi durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu serum, içerdiği fark yaratan Damla Sakızı aktif bileşeni sayesinde zayıflamış tırnakları güçlendirerek kırılmasını önlüyor, uzamasını teşvik ediyor.

 

Ayrıca, Güçlendirici Besleyici & Aktif Tırnak & Kütikül Serumu kuruyan kütiküllere yönelik içerdiği Hibiskus özü sayesinde sertleşmiş ölü derileri atmaya ve yumuşatmaya yardımcı oluyor. Güçlü ve esnek tırnaklar için bakım yapıyor ve manikürün uzun ömürlü olmasına yardım ediyor.

 

İçerdiği bitkisel Skualan, güçlü antioksidan etkili Jojoba, Tatlı Badem, Zeytinyağı ve Argan Yağı ve E vitamini ile birleşerek tırnak ve kütiküllere yoğun nem ve vitamin takviyesi sağlıyor, derinlemesine besliyor. Tırnak yüzeyindeki matlığı yok ederek tırnaklardaki çukur görünümü azaltmaya yardımcı oluyor. Pürüzsüz bir dokuya sahip tırnak ve tırnak etleri için koruyucu bir bariyer oluşturuyor.

 

%100 saf Neroli, Çay Ağacı, Limon ve Lavanta Uçucu Yağları ile zenginleştirilmiş formülü, tırnaktaki soyulmaları engellemeye yardımcı olurken tırnak etlerini rahatlatıyor. Tırnak sararmalarını elimine ediyor, kırılmaları önlemeye destek oluyor ve tırnak etlerini yumuşatıyor. Zayıf ve hassas tırnakları sertleştiriyor.

 

Gün içinde ihtiyaç duydukça yineleyebileceğiniz bu serumu, tırnaklara ve tırnak etinin birleştiği kısımlara masaj yaparak uygulayabilir, ek olarak manikür öncesinde ve sonrasında, oje ve nail art gibi uygulamalar öncesinde de kullanabilirsiniz.

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X