Micellar Suyun 5 Farklı Kullanım Şekliyle Tazelenin

Misel sular (micellar su) makyaj temizleme ve cilt bakımımızda önemli bir yere sahip. Siz micellar su ile sadece makyajınızı mı temizliyorsunuz? O halde önereceğimiz ipuçlarıyla her an taze bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

Micellar Suyun 5 Farklı Kullanım Şekliyle Tazelenin
Yayın Tarihi: 11.03.2019 11:02:00
 
1# Spor Sonrası Tazelik

Micellar suyu, terli geçen bir egzersizden sonra bir miktar uygulayarak yüzünüzü temizleyin. Cildinizin yenilendiğini ve anında tazelik sağladığını göreceksiniz.
 
2# Makyaj Fırçalarının Temizliği

Makyaj fırçalarının derinlemesine ve hızlı temizliğinde micellar su kurtarıcı! Makyaj temizleme pamuklarının üzerine biraz micellar su dökün ve makyaj fırçalarınızı temizleyin.
 
3# Makyaj Hatalarının Düzeltilmesi

Maskaranızı uyguladıktan sonra hapşırık krizi kaçınılmaz mı oluyor? :) Hiç sorun değil. Parmağınıza veya pamuğa damlatacağınız az miktarda micellar su bu minik krizi çözecek.
 
4# Yüzü Yıkarken

Uzun süren bir partiden sonra ya da yorucu bir günün ardından yüzünüzü yıkamak için enerjiniz olmayabilir. Micellar suyu yüzünüze ve boynunuza yeterli miktarda uygulayın ve silin.
 
5# Fazla Parfümden Arınırken

Güzel kokmak uğruna bazen parfüm sıkarken aşırıya kaçabiliyoruz. Bu gibi durumlarda micellar suya batırılmış bir pamuk kullanarak fazla uyguladığınız parfümü silip kokuyu bastırabilirsiniz. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X