Mianqa’nın “Hakiki Vegan” Deri Çantaları

Sürdürülebilir moda ve lüksün öncüsü Mianqa, yeni bir atılımla “hakiki vegan deri” kavramını hayatımıza sokuyor.Mianqa’nın yeni tasarımları kaktüs derisi kullanarak hazırlandı.

 

 

Mianqa’nın “Hakiki Vegan” Deri Çantaları
Yayın Tarihi: 31.03.2021 12:07:00
Modern tasarımları sürdürülebilir lüks ve moda ile bir araya getirerek sunan Mianqa, yeni vegan koleksiyonuyla bir çığır açmaya hazırlanıyor.
 
Aslında bir çeşit işlenmiş plastik kullanılarak hazırlanan ve hayatımıza giren “suni deri” son dönemde “vegan deri” olarak tanımlanıyor.
Mianqa, bu noktada devreye girerek bizlere “vegan” konseptinin aslını, bitki bazlı ürünleri “vegan” diye tanımlayabileceğimizi hatırlatıyor.
 
Çöl kaktüslerinin özel bir yöntemle işlenebilir hale getirilmesiyle ortaya çıkan yeni Mianqa koleksiyonu, aynı zamanda “deri” dokusuna yakınlığıyla da dikkat çekiyor.
 
Nopal Kaktüs’ünden üretilen ve yine elde hazırlanan koleksiyon, “hakiki vegan deri” konseptine öncü bir anlayışla yaklaşarak çevre dostu ve şık tasarımlardan oluşuyor.
 
Koleksiyonda siyah, bej, yeşil, kırmızı olmak üzere 4 farklı renkte 3 model bulunuyor.
Modeller isimlerini kaktüs ve sukulent familyasından isimlerden alıyor; 3 bölmeli omuz çantası Euphorbia hızlı bir öğlen yemeği veya arkadaşlarla çıkılan eğlenceli bir akşam için ideal. Opuntia ise çapraz askısı ve şekliyle, tarzıyla ön plana çıkmak isteyenler için birebir. Kullanışlılığıyla ön plana çıkan Cereus ise ayarlanabilir askısıyla her duruma uygun.
 
Yeni Koleksiyon 25 Mart’tan itibaren satışta!
 
 

 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X