Mia Bazaar 2021'i Lezzet ve Romantizmle Karşılıyor

Tüm şehirli kadınların, cemiyet kadınlarının ve turistlerin ilgi odağı olan Mia Bazaar İstanbul Fashion Boutique & Tea Room, 2021 yılına hazırlanıyor.

 

 

Mia Bazaar 2021'i Lezzet ve Romantizmle Karşılıyor
Yayın Tarihi: 19.11.2020 10:34:00
Sahibi Ece Nukan, Miami esintili dekorasyona ve yüksek enerjiye sahip mekanda moda ve lezzeti bir arada sunuyor. Mia Bazaar, dünyanın önemli tasarım markalarından oluşan seçkilerini şık kadınların tercih ettiği kıyafet ve aksesuarlarının yanı sıra son zamanlarda lezzetleriyle de fazlasıyla konuşulan mekanlar arasında yerini aldı bile.

Özel ve lezzetli tarifler 

Yılbaşına yaklaştığımız bu soğuk kış günlerinde göz alıcı yeni yıl süslemeleri ve sunumları mekana apayrı bir hava katıyor. Osman Serim’in özel reçetesiyle hazırlanan ‘Soğan Çorbası’ nın tadına baktığınızda kendinizi Paris’in en iyi restoranında hissetmeniz olası. Ayrıca ‘Çikolata Fondü’ 2020’ye tatlı bir şekilde veda etmek isteyebilirsiniz.

Mia Bazaar İstanbul'un menüsü Yiyecek & İçecek Danışmanı Osman Serim danışmanlığında hazırlanıyor.

 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X